Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

SYNY × ZŁOTA JESIEŃ × PLAC ZABAW

SYNY × ZŁOTA JESIEŃ × PLAC ZABAW
📅 Data: niedziela, 28 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Zabaw - bulwar B. Grzymały-Siedleckiego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


SYNY (PL)
Epickie teksty, klimatyczna muzyka i mistrzowska produkcja na wydanym w lutym tego roku albumie "ORIENT" (Latarnia Records) tworzą niemal filmową, wciągającą narrację. Płyta o której napisano już prawie wszystko, a jednocześnie nic - ponieważ tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć. Idealną ku temu okazją są koncerty, na których muzycy wytwarzają mistyczną, gęstą atmosferę Orientu. Operują brzmieniem które momentami przygniata swoją potęgą. Hiphop zabarwiony dubem i analogową elektroniką, niezwykle charyzmatyczny typ za mikrofonem - duet SYNY, który tworzą 1988 i Robert Piernikowski.

Złota Jesień (PL)
Zaczęło się od grania w piwnicy w Ustce w domu sąsiadującym z sierocińcem, a gdy Miłosz Cirocki (wokal, gitara), Mikołaj Kołaczek (perkusja) i Kuba Malinowski (gitara) przeprowadzili się do Warszawy założyli pełnoprawny zespół. W ciągu istnienia grupy przewinęły się przez niego jeszcze dwie basistki, ale stałym członkiem został Emil
Macherzyński, współprowadzący wytwórnię Jasień i posiadający elektroniczny projekt Palcolor. Po kilkunastu występach Złota Jesień wydała singiel "Młynów", rok później w Jasieniu ukazała się kaseta "Girl Nothing", której reedycja na CD ukaże się jesienią w Instant Classic. Znani głównie z intensywnych koncertów, które prawie zawsze kończą się kontuzjami i zepsutymi gitarami. Mało techniki, dużo bezsensownej agresji. Mili ludzie poza gitarzystą solowym. Jako inspiracje członkowie zespołu podają Thinking Fellers Union Local 282, Unwound, Sonic Youth, Sun City Girls, Lil B i Zelienople.

Miejsce - Plac Zabaw nad Wisłą
Termin - Niedziela, 28.06.2015
Start: 20:00
Wstęp wolny

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę