Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Osiecka na Bemowie - Ewa Błaszczyk z zespołem

Osiecka na Bemowie - Ewa Błaszczyk z zespołem
📅 Data: czwartek, 16 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Amfiteatr na Bemowie w lipcu znów będzie rozbrzmiewał piosenkami Agnieszki Osieckiej w wyjątkowych interpretacjach. Muzyka na żywo w wykonaniu znakomitych wokalistek z zespołami to propozycja Dzielnicy Bemowo i Fundacji Okularnicy na udany letni wieczór. Zagrają i zaśpiewają Kapela Hanki Wójciak, Julia Rybakowska i Ewa Błaszczyk.

Podczas 3 kolejnych czwartkowych wieczorów publiczność w Amfiteatrze na Bemowie usłyszy szlagiery Osieckiej w różnych odsłonach: po góralsku, tworzące monodram i układające się w recital piosenki aktorskiej. Niepowtarzalna atmosfera letnich koncertów już po raz piąty ma szansę skusić miłośników dobrej piosenki w każdym wieku, od przedszkolaków po osoby starsze.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.
Amfiteatr na Bemowie, ul. Raginisa

Program:

2 lipca, godz. 19.00 – Kapela Hanki Wójciak
W muzyce Kapeli można odnaleźć echa muzyki góralskiej, orientalnej i celtyckiej, połamane rytmy, polskie motywy ludowe i śpiew rodem z Mongolii. Prostota i powtarzalność przeplata się tutaj nieustannie z improwizacją, radość ze smutkiem. To jest muzyka kolorowa! Hanka Wójciak to laureatka XI Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”. Kapela w składzie: Tomasz Czaderski (darbuka, cajon), Jacek Długosz (gitara), Mateusz Frankiewicz (kontrabas), Marcin Skaba (skrzypce), Andrzej Zagajewski (mandola). Zaśpiewają m.in. góralską gwarową wersję „Byle nie o miłości”, „Dawne zabawne”, „Żywą wodę” oraz kilka utworów z debiutanckiej płyty \"Znachorka\".

9 lipca, godz. 19.00 – Julia Rybakowska z zespołem
„Herbaciane nonsensy”, „Miłość w Portofino”, „Widzisz mała”, „Byle nie o miłości” to tylko niektóre z utworów, jakie usłyszymy podczas recitalu Julii Rybakowskiej z zespołem Jacka Kity. Młoda aktorka Teatru Nowego w Poznaniu w 2013r. podbiła jury Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” dowcipnymi i lirycznym interpretacjami. Program „Osiecka. O miłości” również tworzą piosenki, pokazujące całą galerię kobiet: od nieszczęśliwie po euforycznie zakochane.

16 lipca, godz. 19.00 – Ewa Błaszczyk z zespołem
Artystka w recitalu „Pozwól mi spróbować jeszcze raz” opowiada swój los piosenkami m.in. Agnieszki Osieckiej, Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej, Włodzimierza Wysockiego, Jacka Kleyffa. Usłyszymy znakomite interpretacje m.in. „Orszaki”, „Piękna nieznajoma”, „Konie”, „Jeżeli jest”, „Niepokój”, „Ja nie odchodzę”, „Miasteczko Cud”, „Nie żałuję”. Towarzyszyć jej będzie zespół i córka, Marianna Janczarska.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę