Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Dzień Marco Polo w Stacji Mercedes

Dzień Marco Polo w Stacji Mercedes
📅 Data: niedziela, 28 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W niedzielę, 28 czerwca, nie lada gratka dla fanów podróży i spontanicznych wypadów – Dzień Marco Polo. Już od godz. 12.00 do Stacji Mercedes przyjadą samochody kempingowe. W ramach wydarzenia, oprócz prezentacji aut, o godz. 18.00 odbędzie się także spotkanie dotyczące caravaningu oraz dyskusja z udziałem gościa specjalnego.

Przed nami uwielbiane przez wszystkich wakacje. To czas w roku, kiedy najczęściej podróżujemy, także w szerszym gronie – w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Właśnie z myślą o takich wyjazdach powstał Mercedes-Benz Marco Polo. Nowe wcielenie tego modelu jest samochodem kempingowym dla wymagających indywidualistów. Marco Polo to multitalent w dziedzinie łączenia rzeczy praktycznych i przyjemnych. Jego niezwykła organizacja wnętrza zapewnia wszystko, co potrzebne jest do gotowania, mieszkania, spania i przechowywania.

Od godziny 12.00 w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu zobaczyć będzie można nie tylko Marco Polo, ale również luksusową przyczepę kempingową firmy Everpol, a także starsze kampery zbudowane na Mercedesach. O godz. 18.00 zapraszamy na prezentację poświęconą historii marki Mercedes w caravaningu. Po niej odbędzie się spotkanie dedykowane caravaningowi, jako stylowi życia. Poprowadzi je Sebastian Klauz, redaktor naczelny „Polskiego Caravaningu” – jedynego w Polsce magazynu poświęconego tej tematyce, zaś udział w dyskusji wezmą użytkownicy kamperów i samochodów wyprawowych.

Prezentacja praktycznych aut i ciekawe spotkanie to główne atrakcje, które będą czekały na gości odwiedzających Stację Mercedes 28 czerwca. To będzie dzień pełen inspiracji dla wszystkich poszukiwaczy podróżniczych przygód.
Serdecznie zapraszamy na Dzień Marco Polo w Stacji Mercedes.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę