Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Stanisława Celińska w Empiku

📅 Data: poniedziałek, 29 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W poniedziałek, 29 czerwca, warszawski salon Empik Junior odwiedzi Stanisława Celińska. Znana aktorka filmowa i teatralna będzie promować swoją najnowszą płytę „Atramentowa”. Wydarzenie, które poprowadzi Artur Andrus, rozpocznie się o godzinie 18.00. Podczas spotkania artystka wykona kilka utworów z najnowszej płyty.
Na płycie „Atramentowa” Stanisława Celińska odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – piosenkarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Na płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla aktorki. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz, Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski.
Stanisława Celińska zadebiutowała na deskach teatralnych w 1968 roku. Występowała w teatrach warszawskich: Współczesnym, Nowym, Dramatycznym, Studio i Kwadrat, a na początku lat 90-tych w Teatrze Nowym w Poznaniu. Obecnie współpracuje z Krzysztofem Warlikowskim i jego Nowym Teatrem. Zagrała także w kilkudziesięciu filmach, będąc inspiracją dla takich reżyserów jak Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi, Stanisław Bareja czy Jerzy Antczak.
W 2009 ukazał się jej singiel „Atramentowa rumba”, który został nagrany w duecie z Los Locos, a w 2012 wspólnie z pianistą Bartłomiejem Wąsikiem i Royal String Quartet wydała płytę „Nowa Warszawa”. „Atramentowa” to kontynuacja jej muzycznej działalności.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę