Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

TEATR NAD WISŁĄ // KLUB KOMEDIOWY // FABULARNY PRZEWODNIK PO OSTATNICH POŻEGNANIACH

TEATR NAD WISŁĄ // KLUB KOMEDIOWY // FABULARNY PRZEWODNIK PO OSTATNICH POŻEGNANIACH

reklama
📅 Data: wtorek, 30 czerwca 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Pomost 511 Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: teatr


Zachód słońca, zimne napoje, spektakl pod gołym niebem - przed nami kolejny wtorkowy wieczór z cyklem Teatr nad Wisłą. Tym razem zaprosiliśmy Klub Komediowy!
Przybywajcie wcześniej, zajmujcie miejsca, wstęp wolny :)

Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach

W serii scen przeplatanych piosenkami widzowie wybiorą się na wieczorną przechadzkę alejkami starego cmentarza. Towarzyszyć im będzie roztargniony literat, którego z nastroju zadumy wyrwą nieoczekiwane spotkania. Nie do końca będzie jasne, czy postaci, które spotka to ludzie z krwi i kości czy może duchy ruin biblioteki, na której przed laty powstała nekropolia. Jak zapewnia jeden z grabarzy - gospodarz tego miejsca, można tu spacerować spokojnie, o ile pamięta się o zasadzie "nie rozmawiajmy o tym, że wszyscy umrzemy". Przechadzka taka to nie tylko okazja, by zdemaskować ukrywającego się pod literackim motywem Chłopca z Bahdaja czy wysłuchać lamentu lekko nadpsutej Atmosfery wierszy Leśmiana. Cmentarz to także miejsce, gdzie można siedząc okrakiem na grobie przekąsić coś lekkiego w Topos Barze, wypożyczyć coś ze zbiorów Zmarzniętej Bibliotekarki lub zstąpić do katakumb, gdzie telefony pozostają poza zasięgiem na wieki.

Tekst: Michał Sufin i Błażej Staryszak
Reżyseria: Aneta Groszyńska i Michał Sufin
Muzyka: Jerzy Rogiewicz

Obsada: Weronika Nockowska, Katarzyna Kołeczek, Agata Sasinowska, Matylda Damięcka, Maciej Nawrocki, Bartłomiej Magdziarz, Mateusz Lewandowski, Grzegorz Kwiecień


Klub Komediowy - pierwszy i jedyny Klub Komediowy w Polsce. Codziennie grają spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo.
W repertuarze: teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Klub prezentuje formaty i spektakle, które są ich oryginalnymi produkcjami. Działają na Placu Zbawiciela w Warszawie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę