Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

RYCERZYKI | ŁAGODNA PIANKA | NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 | NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015

RYCERZYKI | ŁAGODNA PIANKA | NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 | NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015
📅 Data: czwartek, 23 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


CUD ZAPRASZA NA NOWĄ ODSŁONĘ KONCERTOWYCH CZWARTKÓW. HASŁO PRZEWODNIE: "NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 i NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015!"

Będzie muzycznie, będzie koncertowo, będzie bardzo młodo i obiecująco.

Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać!

Podczas dziewiątego koncertu zapraszam na występ Rycerzyki i Łagodna Pianka.


słów kilka o artyście

RYCERZYKI

Rycerzyki to krakowska szóstka silnie ze sobą związanych piosenkowych ludzików. Wszystko zaczęło się od Karola i Gosi luźnie improwizujących na gitarze, werblu i komunijnym Casio.

“Przygody smutnego rycerzyka” Ścianki uchwyciły klimat jednego z Karolowych szkiców i stąd pomysł na nazwę zespołu, którego skład wkrótce się uformował. Na próbach zaczęli pojawiać się Maciek i Michał z Die Flöte, a także Aga i Olek.

Rycerzyki zaczęły cyzelować koronkową osnowę spontanicznie wymyślanych przez Gosię melodii. Dojrzałymi owocami tych prób są trzy dotychczas opublikowane utwory: “Mating Season”, “Rimemba” i “Hounds”.

Wszystkie doczekały się bardzo ciepłego przyjęcia przez trzymające rękę na pulsie niezależne serwisy muzyczne w kraju. Życzliwa krytyka wpisała je w konteksty różnych tradycji kombinowanego acz zwiewnego popu, przywołując nazwy Fleetwood Mac, Stereolab, Kate Bush czy Scritti Politti.

ŁAGODNA PIANKA

Łagodna Pianka to czterech pogodnych młodzieńców z malowniczego Podkarpacia. Za sprawą klipów pełnych abstrakcyjnego poczucia humoru, przebojowych wywiadów oraz świetnej koncertowej renomy szybko podbili serca słuchaczy.

Po premierze debiutanckiego albumu ,,Najmniejsze przeboje” zawędrowali na sceny licznych imprez, m.in. Coke Live Music Festival, Męskie Granie, Spring Break, Jarocin czy Festiwal Kolorów.

Muzycy ukończyli niedawno drugą płytę ,,Prawie science-fiction” na której miejsce sentymentów za dzieciństwem zajęły wspomnienia pierwszych burzliwych relacji oraz nieskrępowana radość życia. Album ukaże się wczesną jesienią nakładem Thin Man Records, a zapowiadać go będzie kosmiczny klip ,,Do domu wracaj”.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama