Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dlaczego relacje są takie trudne? - bezpłatne spotkanie rozwojowe

Dlaczego relacje są takie trudne? - bezpłatne spotkanie rozwojowe
📅 Data: poniedziałek, 26 czerwca 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, ul. Króżańska 8/1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszam na kolejne cykliczne bezpłatne spotkania rozwojowe, podczas których będziemy zgłębiać nurtujące nas problemy. Tym razem zapraszam na spotkanie dotyczące relacji. Dlaczego są takie trudne? Czy możemy bez nich funkcjonować? Co zmienia się we współczesnych relacjach? Cokolwiek Cię nurtuje i powoduje żywą reakcję daje nam wszystkim szansę na pogłębienie naszych stanowisk, uzyskanie ciekawych wglądów i zyskanie sporej dawki świadomości, która może nam pomóc na co dzień. Spotkania prowadzi psychoterapeuta i będą miały formę procesu grupowego.

CZYM JEST PROCES GRUPOWY:
Proces grupowy to narzędzie psychologii procesu. Jest to rodzajem pogłębionej dyskusji na tematy społeczne. Podczas spotkania każdy uczestnik/uczestniczka może zgłosić dowolny temat, który jest jakoś poruszający/istotny, natomiast temat spotkania wybiera grupa spośród tematów zgłoszonych przez uczestników.
Podczas dyskusji staramy się zidentyfikować role występujące w konflikcie oraz pogłębić je tak, aby zyskać więcej świadomości na ich temat. Podczas dyskusji mamy możliwość obstawić każdą z ról, ponieważ często jakąś część z nas możemy odnaleźć po obu stronach konfliktu. Pomaga to lepiej zrozumieć siebie, świat wokół nas i lepiej sobie radzić z konfliktami wewnętrznymi w nas samych jak i w świecie.

ZASADY:
Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Spotkanie będzie nagrywane na video w celach superwizyjnych i skasowane natychmiast po superwizji u dyplomowanego superwizora Instytutu Psychologii Procesu (link. Przyjście na spotkanie oznacza zgodę na nagrywanie.
Spotkane odbędzie się, jeśli zbierze się grupa co najmniej 6 osób. Obowiązują zapisy mailowo lub telefonicznie. Liczba miejsc ograniczona do 15 osób.

GDZIE
Ośrodek DREAMSPACE, ul. Króżańska 8/1 (wejście od podwórka) - link

KIEDY
5,12,19 i 26 czerwca 2023 godz. 19.00-21.00. Można wziąć udział w jednym lub kilku spotkaniach. Każde spotkanie to oddzielne wydarzenie.

PROWADZENIE
Michał Jarecki psychoterapeuta psychologii procesy w trakcie szkolenie -link

ZGŁOSZENIA:
michal@dreamspace.pl
tel. 571 244 896
Zgłoszenie jest obowiązkowe. Zgłoszenia można dokonać do dnia spotkania do godz. 15.00 mailowo lub telefonicznie. Jeśli zbierze się grupa spotkanie zostanie potwierdzone do godziny 16.00.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama