Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zostań Superbohaterem na Targówku! - Gra miejska

Zostań Superbohaterem na Targówku! - Gra miejska
📅 Data: sobota, 04 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Park Bródnowski (przy obiekcie rekreacyjno- sportowym 'Syrenka IV') (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kapitan Warszawa wzywa do swojej drużyny! Jeśli nie jest Ci obojętny los Targówka, weź udział w szkoleniu, organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę.

Przeżyj prawdziwą przygodę i zdobądź stopień Superbohatera!

Zapisy: link
Udział jest bezpłatny!

Gra miejska skierowana jest do rodzin z dziećmi, które na czas gry stają się drużyną. Wspaniała zabawa rodzinne w terenie z Kapitanem Warszawa. Uczestnicy stają się rekrutami na superbohaterów, a przed nimi wiele testów!

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się w punktach zbiórki kadetów.
Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny.

Poza nagrodami ufundowanymi przez BranQ, Alpino, Inter, Media Service Zawada oraz Urzędy Dzielnic uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie.
To już II edycja projektu Aktywna Rodzina. Tym razem Kapitan Warszawa zaprasza dzieci w szeregi swojej Brygady. Przed Wami mnóstwo wyzwań, w tym jedyne w swoim rodzaju EKO-AKCJE! Razem sprawimy, że dzielnice staną się nam bliższe i przyjazne przyrodzie. Zapraszamy na niepowtarzalną grę miejską, w której do wygrania są wspaniałe nagrody!


Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)
To nie koniec atrakcji! Od godziny 13:00 do 15:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwać będzie piknik rodzinny.

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak: Kącik Małego Konstruktora, Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, bańki mydlane, bule.
Fundacja Wiewiórki Julii zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatne badania stomatologiczne. Podczas badania dentyści zwrócą szczególną uwagę na próchnicę, ubytki, ortodoncję i poziom higieny.
Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych!


To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama