Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Letnie Kino Plenerowe w Wesołej

Letnie Kino Plenerowe w Wesołej
📅 Data: piątek, 17 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wesoła

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zobacz kinowe przeboje w przyjemnej, plenerowej atmosferze!
Nie przegap Letniego Kina Plenerowego w Wesołej. W tym roku przygotowaliśmy aż osiem seansów, na każdy z nich wstęp jest wolny. Dla każdego widza coś się znajdzie, w repertuarze nowości, przeboje i filmy, które "trzeba zobaczyć"! Oto rozpiska seansów:

LIPIEC

03.07 - 21:30 - Mamma Mia - czyli wesoły musical z muzyką grupy ABBA. Kinowy przebój, w którym zobaczycie Meryl Streep i Pierce'a Brosnana.

10.07 - 21:30 - Prawdziwe męstwo - doskonały western braci Coen, okrzyknięty objawieniem przez krytyków. W roli głównej Jeff Bridges.

17.07 - 21:30 - Hotel Marigold - ciepła komedia o grupie seniorów z Wielkiej Brytanii, którzy wybierają się w podróż do Indii.

24.07 - 21:30 - Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia - nowoczesny remake jednego z lepszych amerykańskich klasyków SF. Opowieść o spotkaniu ludzi z obcym.

31.07 - 21:30 - The Grand Budapest Hotel - przebój kinowy opowiadający historię boy'a w luksusowym hotelu, gdzie zatrzymują się wyjątkowi goście i gdzie... dochodzi do zbrodni.

SIERPIEŃ

07.08 - 21:00 - Oszukana - wstrząsająca opowieść o walce matki o prawdę. W roli głównej Angelina Jolie, reżyseruje Clint Eastwood.

14.08 - 21:00 - Les Miserables - musical na podstawie powieści "Nędznicy" Wiktora Hugo. Obsypana nagrodami mega-produkcja z Anne Hathaway.

21.08 - 21:00 - Szybcy i wściekli 6 - szybkie samochody, wartka akcja, piękne kobiety i zero nudy. Seria "Szybcy i wściekli" to przebój wśród kochających kino akcji.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!
Miejsce: teren Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. 1. Praskiego Pułku 31

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wesoła lub w kategoriach: film
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!