Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie przedpremierowe z Elżbietą Sęczykowską autorką książki TOSKANIA. W cieniu Amiaty

Spotkanie przedpremierowe z Elżbietą Sęczykowską autorką książki TOSKANIA. W cieniu Amiaty
📅 Data: środa, 07 czerwca 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, PROM Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


TOSKANIA. W cieniu Amiaty to nie jest zwykły przewodnik, ani też zwykła książka do przeczytania w jeden wieczór. To zbeletryzowany przewodnik po Toskanii, w którym, w cieniu gorącego romansu poznajemy główną bohaterkę powieści, Toskanię, z jej zapierającą dech w piersiach przyrodą, spektakularnymi krajobrazami, wybitną kulturą, historią, słynną kuchnią i włoską obyczajowością.

To opowieści o awanturniczej przygodzie grupy Polaków, którzy wyruszają do Włoch, aby wyremontować toskańskie palazzo położone u stóp wyniosłej Amiaty, z iście włoskim w charakterze romansem dwóch kobiet…

To książka, która od pierwszych stron przenosi Cię to słonecznej Italii. Elżbieta Sęczykowska z wielką miłością, realizmem i w misterny sposób wplata w treść książki historię regionu i informacje, które przydadzą się każdemu kto wybiera się do tego pięknego i urokliwego miejsca.

Elżbieta Sęczykowska
Artysta fotografik, członek ZPAF, twórca kilkudziesięciu wystaw prezentowanych w kraju i za granicą, autorka nagrodzonych książek podróżniczych: Tybet. W drodze do Kumbum (Magazyn Literacki Książki), Mongolia. W poszukiwaniu szamanów (Travelery), Tryptyk Wschodni. Chiny, Tybet, Mongolia (Granice.pl najlepsza książka w kategorii podróże literackie), obyczajowej książki Randka z jeleniem, czyli pałac z widokiem na bagno oraz kolekcji puzzli z Dalekiego Wschodu. W roku 2023 została nominowana do zaszczytnej funkcji Ambasadora Dobrej Książki. Z pasji podróżniczka zafascynowana odmiennymi kulturami świata, miłośniczka zwierząt, sztuk plastycznych i muzyki jazzowej.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama