Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kenia jakiej nie znacie

Kenia jakiej nie znacie
📅 Data: niedziela, 11 czerwca 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Południk Zero, ul. Wilcza 25 (pokaż na mapie)

💲 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kenia, podobnie jak cała Afryka, to mozaika kultur, religii i obyczajów. Zapewne nikt z Was, bez względu na to jak dużo czasu spędził w Afryce, nie może powiedzieć, że ją poznał. Kenia ma dwa oblicza. Jedno, z folderów podróżniczych, uwieczniane na zdjęciach z wakacji, ograniczone do terenu ekskluzywnych hoteli, parków krajobrazowych i rezerwatów. Drugie, które można poznać tylko wtedy, kiedy opuścimy bezpieczne mury hoteli i zostaniemy wśród tubylców na dłużej.

Zastanawiasz się, po co Kenijczykowi telefon komórkowy? Odpowiedź jest prosta. W Kenii od 2007 r. działa sprawdzony i dobrze funkcjonujący system M-Pesa (M -ang. Mobile, Pesa -suah. Pieniądze). Jest on bardzo łatwy w użyciu, oparty na wymianie z serwerem Systemu prostych wiadomości tekstowych (SMS). Przy jego pomocy można wykonywać wiele operacji finansowych: wpłaty i wypłaty gotówki, przekazywanie pieniędzy innemu użytkownikowi, płacenie za zakupy i usługi. Dzięki temu, nawet w samym środku buszu, możliwe jest zrobienie zakupów bez gotówki. Część sklepów i urzędów w Kenii przyjmuje płatności wyłącznie poprzez system M-Pesa.

Przynieś na spotkanie swoją starą komórkę i może kartę pamięci, która jest już dla Ciebie za mała - jeszcze ktoś za Równikiem będzie miał nie małą radość.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: slajdowisko


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama