Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

MARTIN EYERER’s World Album Tour | Temat Rzeka

📅 Data: piątek, 17 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Temat Rzeka, Plaża pod Mostem Poniatowskiego (praska strona) (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Martin Eyerer podróżuje po świecie jako DJ już od ponad 20lat! W swoim dorobku posiada ponad 100 wydanych utworów w takich wytwórniach jak Get Physical, Saved, Renaissance, Buzzin Fly, Great Stuff, Boxer, Audiomatique czy w swojej własnej Kling Klong. Przez ostatnie lata Martin prowadził analogowe studio masteringowe i był uważany za jednego z najlepszych inżynierów dźwięku na scenie elektronicznej. Obecnie wspólnie z Tassilo Ippenberger (Pan-Pot) oraz Jade Souaid założyli w Berlinie profesjonalny complex wielkości 1200m2, składający się z ok 20 pomieszczeń studyjnych, salonu, pomieszczenia ze sprzętem djskim czy salą wykładową, gdzie odbywają się rożnego rodzaju seminaria dla djów, producentów, remixerów czy prerformerów. W Riverside znajdują się studia nagraniowe takich artystów jak Pan-Pot, Booka Shade, David August, Tobi Neumann, Sante, Sidney Charles, Florian Meindl jak również specjalny pokój ze sprzętem djskim należacym do sklepu muzycznego Beatport.

Album Martina ‘Struktur’ jest jego trzecim albumem w karierze i jak wspomina - najważniejszym. Jest owocem trzyletniej pracy, wyprodukowany w części w Riverside Studios z udziałem takich artystow jak Abby, Ruede Hagelstein, Booty Slap czy Princess Superstar. Album składa się z 11 utworów, w stylu w którym Martin gra w klubach na całym świecie. Pierwszy singiel promujący album zdobył uznanie takich artystów jak Laurent Garnier, Anja Schnider, Joris Voorn, Thomas Schumacher czy Pan-Pot.

Oficjalna trasa koncertowa promująca album Martina już ruszyła. Kalendarz obejmuje takie państwa jak Austria, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Rumunia, Paragwaj, Argentyna, Meksyk, Chiny, Szwajcaria czy. To właśnie Temat Rzeka jest jedynym klubem w Polsce, w którym odbędzie się oficjalna impreza Martin Eyerer’s ‘Struktur’ World Album Tour.

Artyści:

MARTIN EYERER (Kling Klong, Riverside Studios, Berlin)
link

ANGELO MIKE (Sentence / 1500m2)
link
LUKE HIERO (beachboys)
link

TRUANT (Temat Rzeka)
link


TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
17 lipca 2015
Godz. 21:00 | FREE


Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.
Prosimy, zachowuj się!
1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!
Dziękujemy!
Poza tym... have fun & keep clean :)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: impreza koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!