Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

PROGRAM EDUKACJI FINANSOWEJ „CHA-CHING” NA ŻOLIBORZU

📅 Data: niedziela, 05 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Park Stefana Żeromskiego, Metro Plac Wilsona (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Już w najbliższą niedzielę, 5 lipca, w czasie pikniku „Aktywna Rodzina” w Parku Żeromskiego, dzieci będą miały szansę spotkać bohaterów Cha-Ching i poznać tajniki rozsądnego zarządzania finansami.
Na stoisku „Cha-Ching” w godzinach od 13.00 do 15.00 dla najmłodszych przewidziana jest emisja edukacyjnych piosenek „Cha-Ching” oraz rozwiązywanie ćwiczeń, które są z nimi związane. Dziećmi zajmą się wykwalifikowani animatorzy, którzy poprzez zabawę wprowadzą dzieci w świat finansów. Będzie to również szansa na spotkanie z chodzącymi maskotkami – bohaterami „Cha-Ching”. W ramach dodatkowych atrakcji maluchom będą malowane twarze i rozdawane gadżety związane z programem. Dla rodziców natomiast przewidziano możliwość uzyskania porad od wykwalifikowanych konsultantów.

Program edukacji finansowej „Cha-Ching” został przygotowany przez towarzystwo ubezpieczeń Prudential z myślą o kształtowaniu właściwych postaw wobec korzystania z pieniędzy wśród dzieci w wieku 6-12 lat. Edukacja w jego ramach odbywa się z wykorzystaniem animowanych postaci z zespołu „Cha-Ching”, które w krótkich filmach, przeżywając przygody i rozwiązując problemy, uczą dzieci, jak mądrze dysponować finansami. Każda z nich uosabia jedną z czterech funkcji pieniądza, będących jednocześnie filarami „Cha-Ching”: zarabianie, oszczędzanie, wydawanie i pomaganie. Istotą programu jest nauka poprzez zabawę, dlatego filmy mają formę krótkich, muzycznych kreskówek, a wszystkie elementy wizualne programu są utrzymane w lubianej przez dzieci tonacji kolorystycznej.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Żoliborz lub w kategoriach: warsztaty dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę