Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Odpoczynek i stres– Razem na wakacjach – Jak zadbać o siebie i bliskich w wakacyjnym czasie?

Odpoczynek i stres– Razem na wakacjach – Jak zadbać o siebie i bliskich w wakacyjnym czasie?
📅 Data: czwartek, 15 czerwca 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na cykl 3 warsztatów (15, 22 i 29 czerwca – na spotkania obowiązuje jeden zapis), o tym jak zadbać o siebie i bliskich podczas wakacji. Będziemy przyglądać się emocjom i potrzebom zarówno podczas odpoczynku jak i w stresie. Sprawdzimy, jakie stresory mogą czyhać na dzieci i rodziców na wymarzonych wakacjach. Określimy sposoby dbania o potrzeby wszystkich wyczekujących chwili wytchnienia od codzienności- pracy, przedszkola, szkoły, aby ten czas przyniósł odpoczynek, regenerację sił. Przyjrzymy się mechanizmom wywołującym stres, poszukamy rozwiązań na ten czas, by wspierać się nawzajem i korzystać z czasu wolnego w taki sposób jaki jest dla nas najlepszy.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą formularza >> link

Daty spotkań: czwartki 15, 22, 29 czerwca – na 3 spotkania obowiązuje jeden zapis.
Godzina spotkania: 18.00-21.00

Miejsce spotkania: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego oraz atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki województwa mazowieckiego, podregionu ostrołęckiego

Warsztat poprowadzi Kamila Szulc – psycholożka (2010 UKSW), certyfikowana trenerka (VCC Foundation 2017) w obszarze kompetencji społecznych. Obecnie w trakcie kursu Porozumienie bez przemocy Marshalla Rosenberga dla nauczycieli. Staże zawodowe odbywała w ośrodkach leczniczo – rehabilitacyjnych oraz terapeutycznych dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, zwłaszcza osób z autyzmem. Projektuje i prowadzi warsztaty kompetencji rodzicielskich. Współpracuje z przedszkolami – prowadząc konsultacje dla rodziców oraz terapię dla dzieci m.in. metodą Niedyrektywnej Terapii Zabawowej. Współprowadzi Pracownię Psychologiczną INSE na Żoliborzu. Projektuje i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla kadry pedagogicznej i rodziców o rozwoju, edukacji i wychowaniu małego dziecka. Podczas prowadzenia warsztatów dla rodziców i opiekunów skupia się na rozwijaniu kompetencji rodzicielskich w zakresie radzenia sobie z emocjami dziecka, budowania z nim relacji oraz wspierania w rozwoju. Na co dzień udziela także wsparcia uczniom warszawskiej szkoły średniej.

Warsztaty są częścią projektu „Rozwijam się! – program edukacyjny dla dzieci i dorosłych z podregionu ostrołęckiego” finansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama