Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona | Spotkanie autorskie z Magdaleną Bigaj

Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona | Spotkanie autorskie z Magdaleną Bigaj
📅 Data: wtorek, 11 lipca 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, ul. Grzybowska 79 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W tym sezonie wracamy z cyklem spotkań autorskich
🔵Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona🔵
Ten wers-pytanie z „Portretu kobiecego” Wisławy Szymborskiej jest mottem wyjątkowego cyklu spotkań z mądrymi kobietami, które w letnie wtorki o godzinie 18.30 zagoszczą w Pokoju na lato.

W rozmowach prowadzonych przez 🟠Justynę Dżbik-Kluge🟠 spytamy autorki, dokąd biegną w 2023 roku, czy nie są zmęczone i jakie tematy są dla nich ważne. Porozmawiamy o poszukiwaniu własnej drogi i radzeniu sobie w trudnych życiowych sytuacjach, które doprowadziły zaproszone autorki do miejsca, w którym są obecnie.

Gościnią trzeciego spotkania jest
🔵Magdalena Bigaj🔵

Autorka książki:
🟩Wychowanie przy ekranie🟩 - czyli przewodnika dla rodziców (ale nie tylko!) po tym, jak sprawić, żeby relacja dziecka (i nie tylko dziecka) z cyfrowym światem była zdrowa i bezpieczna.

Ile czasu dziecko może spędzać przed ekranem? Kiedy dać mu pierwszy smartfon? Czy pozwalać na granie w gry? Jak nauczyć je radzić sobie z hejtem? I jak Internet wpłynie na jego rozwój?
Kieszonkowe ekrany stały się nieodłącznym elementem życia nie tylko naszego, lecz także naszych dzieci. Dla nas telefony komórkowe, smartwatche, tablety i przenośne konsole były nowościami. Uczyliśmy się ich obsługi, stopniowo poznawaliśmy interaktywny świat, powoli zanurzaliśmy się coraz głębiej w sieć. Dla naszych dzieci ekrany są oczywistością, nie znają świata bez nich, a po sieci poruszają się nieporównywalnie zgrabniej niż my. Co nie znaczy, że są w niej zupełnie bezpieczne i że wiedzą, jak dbać o higienę cyfrową.

🔹Magdalena Bigaj – edukatorka higieny cyfrowej i profilaktyki e-uzależnień, twórczyni i prezeska Fundacji Instytut Cyfrowego Obywatelstwa. Medioznawczyni, badaczka i działaczka społeczna. Niegdyś ekspertka Ministerstwa Cyfryzacji ds. Bezpieczeństwa
Dzieci i Młodzieży w Internecie, członkini Parlamentarnego Zespołu
ds. Cyberbezpieczeństwa Dzieci oraz wiceprezeska Fundacji Dbam o Mój Zasięg. Umieszczona na liście 100 Kobiet Roku 2022 przez magazyn „Forbes Woman”. Mama trójki dzieci.

🔸Justyna Dżbik-Kluge - autorka, dziennikarka, przez lata związana z rozgłośniami radiowymi, między innymi Radiem 357, Polskim radiem czy Radiem Zet.

Cykl 🔵Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona🔵 realizowany jest we współpracy z Wydawnictwem W.A.B, z którym są związane i w którym swoje książki wydają jego bohaterki. Na miejscu będzie możliwość zakupienia publikacji, zdobycia osobistej dedykacji.

🌞Wstęp na spotkania jest wolny🌞

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama