Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

BIG JUMP 2015 w Warszawie

BIG JUMP 2015 w Warszawie
📅 Data: niedziela, 12 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Co roku, w drugą niedzielę lipca, o godzinie 15.00 europejczycy wchodzą do wody aby manifestować swoje poparcie dla czystych i żyjących rzek. Dołącz do BIG JUMP Klubu Gaja i wejdź z nami 12. lipca o 15.00 do Wisły w Warszawie.

Główne wydarzenie BIG JUMP w Polsce tradycyjnie odbędzie się w Warszawie. 12 lipca (niedziela) na plaży nad Wisłą – przy pomniku Saperów (Płyta Desantu), w godzinach 11.00-15.00 na uczestników czekać będą liczne atrakcje, m.in.: gry i zabawy edukacyjne z nagrodami: wielkoformatowa gra planszowa Rzeka Idealna, Wodne Koło Fortuny, rozpoznawanie tropów zwierząt i gatunków ryb oraz budowanie makiety rzeki idealnej z klocków LEGO.

Punktualnie o godzinie 15.00 odbędzie się wspólne wejście do Wisły - w ten sposób obywatele całej Europy manifestują swoje poparcie dla czystych i żyjących rzek, potrzebnych ludziom i zwierzętom. BIG JUMP w Warszawie współorganizują: Miasto Stołeczne Warszawa, Partnerstwo dla Klimatu, Stołeczne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Społeczny Komitet Obchodów Roku Wisły 2017 w ramach programu Klubu Gaja „Zaadoptuj rzekę”, którego Partnerem Strategicznym jest Fundacja PKO Banku Polskiego. Program objęty jest patronatem Ministra Środowiska. Tegoroczna edycja BIG JUMP odbywa się w ramach polskich obchodów 70. rocznicy ONZ.

Tegoroczny BIG JUMP jest szczególnie ważny – w tym roku wchodzi w życie Ramowa Dyrektywa Wodna, której celem jest osiągnięcie dobrego stanu wszystkich wód do 2015 roku. W Polsce BIG JUMP koordynowany jest przez Klub Gaja, w ramach programu „Zaadoptuj rzekę” przy współpracy z pomysłodawcą akcji European Rivers Network. Akcje BIG JUMP odbędą się w całym kraju.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza spotkanie inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę