Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Olivii Anny LiVKi w Stacji Mercedes

📅 Data: piątek, 10 lipca 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes, róg Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


W piątek, 10 lipca, o godzinie 20.00 przed publicznością w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi Olivia Anna LiVKi. Artystka piosenkami ze swojej nowej płyty, zabierze nas w świat politycznego popu. Olivia to basistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka i filmowiec w jednej osobie. To będzie z pewnością bardzo ciekawy występ. Zapraszamy na koncert artystki w Stacji Mercedes!

Olivia Anna LiVKi Urodziła się w Polsce, ale dzieciństwo i młodość spędziła w Niemczech. Karierę muzyczną rozpoczęła występując w Berlinie i Nowym Jorku. Artystka ma za sobą koncerty w Czechach, Berlinie, Nowym Jorku, Londynie i Japonii. W Polsce można było ją zobaczyć i usłyszeć na katowickim OFFie, Coke Live Music Festival oraz jako support Lenny´ego Kravitza na warszawskim Torwarze, zaś jej koncert w Chorzowie otrzymał miano najlepszego w 2013 roku. W październiku LiVki wydała w USA swój pierwszy singiel Dark Blonde Rises, we współpracy z producentem Sterlingiem Fox´em (znanym ze współpracy z takimi artystami jak: Lana Del Rey, Avicii i Madonna). Utwór nie tylko wzbudził duże zainteresowanie amerykańskich i brytyjskich blogerów, ale również zainspirował ludzi na całym świecie.
Od wydania debiutanckiego albumu The Name Of This Girl Is minęły 3 lata. Teraz Olivia powraca i jest jeszcze silniejsza, dojrzalsza, zabawniejsza oraz bardziej prowokacyjna. Tytuł jej drugiej płyty jest nawiązaniem do filmu Dr Strangelove. STRANGELIVV, jak mówi sama artystka, to strzał w serce aktualnej kultury i burzliwej sytuacji politycznej, ironizujący bezlitośnie kryzys męskości, dyktatorów i ekstremistów. Album jest świetnie przyjmowany przez krytykę muzyczną oraz polecają go największe polskie portale muzyczne.
LiVki nie używa wymyślnych efektów elektronicznych, a jedynie sampli perkusji, instrumentów klawiszowych oraz nagranych przez siebie amazońskich chórów. Podczas koncertów szalona energia i dobra zabawa nie opuszczają jej ani na moment.

W letnim pawilonie artystka wystąpi razem ze świetnym perkusistą Robertem Raszem (znanym ze współpracy z takimi wykonawcami jak: Gaba Kulka, Mela Koteluk, czy Leski).
Serdecznie zapraszamy na koncert Olivii Anny LiVKi w Stacji Mercedes.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę