Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wernisaż wystawy TAJEMNICA Doroty Flagi

Wernisaż wystawy TAJEMNICA Doroty Flagi
📅 Data: środa, 15 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Koktajl Mokotowa Multitap, Puławska 67 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Duszą Koktajlu Mokotowa są ludzie, których gościmy. Wierzymy, że każdy kto przekracza próg, staję się cząstką panującego u nas klimatu. Ta moc nas inspiruje. Dlatego kiedy odwiedziła nas niezwykła Dorota Flaga, zapragnęliśmy jej energię zatrzymać na dłużej, abyś i Ty mógł skosztować magii jej uroku przelanego na płótno. Z przyjemnością zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy Doroty Flagi pt. “TAJEMNICA”

Dorota Flaga, ur. 1983 r.
link

Malarka, autorka tkanin unikatowych, projektantka tkanin.
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa, dyplom z malarstwa i tkaniny artystycznej (pracownie prof. J. Modzelewskiego i prof. D. Grynczel). Pracuje w technice olejnej, batiku oraz hafcie.
Wszechstronnie wykształcona, przez kilkanaście lat grała na skrzypcach, przez kilka zajmowała się ceramiką. Od siedmiu lat tworzy wzory tkanin dla studia projektowego ze Stuttgartu, realizacje jej projektów można znaleźć w katalogach firm z Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Turcji. Regularnie prowadzi też zajęcia kreatywne z dziećmi i warsztaty z dorosłymi.

Zainteresowana filozofią życia, przemianami, dojrzewaniem do mądrości, stale zadaje pytania o wszystko i szuka odpowiedzi. W jej obrazach radość miesza się z lękiem, nadzieja z wycofaniem, porządek z chaosem. Migocą faktury pełne drobnych haftów i liter, wiją się sentencje zapożyczone od Seneki czy Marka Aureliusza , pobrzmiewają dalekie echa łąk, ogrodów, deszczu i słońca.
Artystkę pociąga nieoczywistość, fascynuje pełen koncentracji i cierpliwości proces nawarstwiania struktur, pasjonuje ekspresyjna siła koloru, gestu i przypadku. Lubi, gdy odbiorca odnajduje w jej pracach swoje emocje. I zawsze pragnie, by obraz miał w sobie tajemnicę, ktorej nie da sie rozszyfrować w pięć minut

Wystawa "Tajemnica" prezentuje obrazy olejne z ostatnich 4 lat.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę