Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bitwa na dubbingi

Bitwa na dubbingi
📅 Data: środa, 15 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 23:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Zabaw nad Wisłą (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


"Bitwa na dubbingi" to improwizowany turniej autorstwa Michała Sufina i prof. Bartka Walosa, w którym nasi klubowi komicy zmierzą się o to, który z nich zaimprowizuje najzabawniejszy dubbing pod wcześniej niewidziane klipy filmowe. Te dobierze prof. Walos, człowiek wychowany w radomskiej wypożyczalni kaset wideo 'Promyk', który spędził pół życia na oglądaniu VHS-ów (pudełek i taśm), Wizji 1 i TNT po nocach oraz nurkowaniu po rarytasy, które nie śniły się nawet najbardziej sfiksowanym poławiaczom pereł. Spodziewajcie się zatem prawdziwych obskurów, kasetowych powerplayów, dziwadeł, nindż, potworów, robotów, kosmosów i znanych chyba tylko sorowi smakołyków klas od A do Z.

Latające głowy, odczepiane twarze, pyskaci bracia syjamscy zamiast dłoni, gumowe ufoludki, dinozaury-gliniarze i roboty o aparycji tostera to zaledwie ułamek kłód jakie rzuca zawodnikom pod nogi nasz profesor. Czerpał już bowiem z tak wysoce klasycznych źródeł jak m. in.: "Wiklinowy koszyk 3", "Zły mózg z kosmosu", "Ninja rzuca wyzwanie", "Wojownicze dinozaury", "Mutronika", "Trzech małolatów ninja" czy przepastny katalog Tromy, Hammer Films, włoskiej maniany, NRD-owskiej kinematografii fantastyczno-naukowej i całej maści kina jakości nieoczywistej.

W 'Bitwach' biorą udział: Maciej Buchwald, Wojan Trocki, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartosz Młynarski, Pan Marcin, Krzysztof Dziubak, Joanna Pawluśkiewicz, Kinga Kosik, Hubert Skrzyński, Marta Iwaszkiewicz, Sławek Sztejmiec, Karol Kopiec, Maciek Adamczyk, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora i inni.

Prowadzenie: Michał Sufin i Bartek Walos.

Miejsce - Plac Zabaw nad Wisłą
Termin - Środa, 15.07.2015
Start: 23:00
Wstęp wolny

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę