Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Rockowa Agyness B. Marry w Stacji Mercedes

📅 Data: piątek, 17 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W piątek, 17 lipca, o godzinie 20.00 przed publicznością w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi Agyness B. Marry – kompozytorka, gitarzystka, autorka tekstów i wokalistka. Jej muzyka to fuzja mocnego, rockowego brzmienia z kobiecą wrażliwością.

Agyness B. Marry często określana jest jednym z największych odkryć ubiegłego roku. Mówi się o niej, że wręcz wtargnęła na polską scenę muzyczną i wielu wierzy, że zagości na niej zdecydowanie na długo. Zadziorna, a jednocześnie kobieca i delikatna artystka śpiewa, gra na gitarze, komponuje oraz pisze teksty. Na koncertach towarzyszy jej wyłącznie perkusja i bas.

Debiutancki album artystki zatytułowany po prostu Agyness B. Marry to 12 brudnych, rockowych utworów. Materiał został nagrany bez żadnych ulepszeń, a realizatorem nagrań był Maciej Cieślak (Ścianka, Lenny Valentino). Agyness B. Marry stworzyła album przesiąknięty jednocześnie ciężkim gitarowym brzmieniem i kobiecą wrażliwością. Delikatność miesza się na tej płycie ze skrajnością garażowego grania.
Sama Agyness mówi o krążku Płyta jest jak mój charakter, czasem mocny (jak Dirty Water czy Break Up Breakdown), a innym razem delikatny i ciepły (chociażby w Among Lights). Niektóre z tych piosenek powstały rok temu, inne mają wiele lat. Ten materiał to przekrój mojego dotychczasowego życia, moich emocji, wzlotów i upadków. Album jest bardzo osobisty, emocjonalny i szczery.
Wyróżnienie otrzymane od jury konkursu Hortex Rytmy Młodych pozwoliło Agyness B. Marry wystąpić na głównej scenie ubiegłorocznego festiwalu w Jarocinie. W listopadzie zagrała podczas Europejskich Targów Muzycznych Co jest grane w Warszawie. Występowała też jako support przed Brodką, Skubasem, czy Ballet School. W tym roku ma już za sobą koncert na Orange Warsaw Festival i Open’erze, gdzie została bardzo ciepło przyjęta. Jakie wrażenie Agyness B. Marry zrobi na publiczności w Stacji Mercedes? Warto przekonać się już 17 lipca.

Serdecznie zapraszamy na koncert Agyness B. Marry w Stacji Mercedes.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę