Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpłatne warsztaty charakteryzacji

Bezpłatne warsztaty charakteryzacji
📅 Data: czwartek, 23 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, ul. Szolc-Rogozińskiego 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Rany postrzałowe, cięte i szarpane, poobrywane paznokcie, zmiana wieku, pogorszenie stanu zdrowia... Nie jest to scenariusz filmu - takimi tematami zajmują się uczniowie i kursanci Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH na warszawskim Ursynowie. Już 23 lipca (czwartek), w placówce odbędzie się Dzień Otwarty, w ramach którego wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach charakteryzacji.

Dzień Otwarty rozpocznie się o godzinie 17:00. Przedstawiciele SWiCH oraz Warszawskiej Szkoły Reklamy* zaprezentują ofertę obu szkół i oprowadzą uczestników po salach, w których na co dzień odbywają się zajęcia.

Po prezentacji, odbędą się bezpłatne warsztaty z charakteryzacji, które poprowadzi Agnieszka Wojciechowska - charakteryzatorka i wizażystka pracująca przy programach telewizyjnych oraz sesjach zdjęciowych realizowanych między innymi na potrzeby: TVN Style, TV4, TV Polonii, Twojego Stylu, Glamour, Boutique, Elite Models czy Orange Models.

Warsztat będzie składał się z dwóch części: pokazu, podczas którego prowadząca omówi podstawowe narzędzia pracy charakteryzatora, wyjaśni z jakich produktów korzystać, aby osiągnąć zamierzony efekt (np. poparzenia) oraz z zajęć praktycznych przeznaczonych dla uczestników. Każdy będzie miał szansę własnoręcznie wykonać ranę postrzałową (na sobie lub na modelu, z którym się pojawi) oraz uwiecznić efekt swojej pracy na zdjęciu. Oczywiście nie zabraknie też czasu na indywidualne pytania oraz rozmowy.

Więcej informacji na stronie organizatora: link

*Warszawska Szkoła Reklamy jest placówką działającą od 1994 r. Od 2004 r. w jej strukturach działa Szkoła Wizażu i Charakteryzacji, która jest autorskim rozbudowanym kursem wizażu, prowadzi krótkoterminowe kursy i szkolenia z zakresu wizażu, stylizacji fryzur, charakteryzacji i kreowania wizerunku, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!