Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wykładzina bez Krawatów

Wykładzina bez Krawatów
📅 Data: poniedziałek, 27 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Beach Bar by Głębokie, Wioślarska 6 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Wakacje w pełni - wszyscy przenoszą się na Wisłę. Przenosimy się i my! Wskakujemy w krótkie spodenki, japonki i ruszamy na leżaki.
W lecie Wykładzina łączy siły z PR bez krawatów i zaprasza na jeszcze bardziej nieformalne - plażowe spotkanie profesjonalistów komunikacji, które odbędzie się w Beach Bar by Głębokie w ostatni poniedziałek lipca (27.07). Przed spotkaniem (jak i po nim) zachęcamy do networkingu i ogólnie rozumianych atrakcji plażowo-wypoczynkowych w tym wyjątkowo wakacyjnym miejscu.

Będzie to szósta edycja Wykładziny oraz trzecia reaktywowanego w tym roku cyklu PR bez krawatów. Gości spotkania piwem poczęstuje Browar Amber, który przygotował dla nas wybór piw premium i piwo z kwiatem czarnego bzu dla miłośników lżejszych smaków. :)

Prelegenci:

Radosław Walczyk (Intel) - Były dziennikarz i PR-owiec, obecnie EMEA Partner Marketing Manager w Intel Corporation, a przede wszystkim tata dwójki dzieci. Ponad 15 letnie doświadczenie w public relations zdobywał na wielu pozycjach - account executive w agencji sieciowej, współwłaściciel agencji PR, PR manager korporacji IT w Polsce, Europie, a także przez wiele lat w Dolinie Krzemowej, w Santa Clara w Kalifornii.

Anna Czerniejewska – ekspert ds. komunikacji. Od 2014 roku ekspert ds. PR w ZF Polpharma SA, w latach 2011-2014 kierownik działu marketingu i dyrektor działu relacji zewnętrznych Legii Warszawa, a wcześniej (2010-11) dyrektor działu korporacyjnego Grupy TVN. Od 2005 roku była także PR managerem i rzecznikiem prasowym Grupy ITI. Jest absolwentką ekonomii, ukończyła także studia podyplomowe PAN/UW oraz LSPR.

Igor Krajnow - rzecznik prasowy ZTM

Przy okazji zapraszamy do grupy Wykładziny: link
Wstęp wolny, w krawatach wstęp wzbroniony!

Widzimy się nad Wisłą!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę