Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

“Strumień świadomości” – Teatr Impro dla seniorów

“Strumień świadomości” – Teatr Impro dla seniorów
📅 Data: piątek, 06 października 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Dwa Jelonki, ul. Rozłogi 18 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapisy: link

Serdecznie zapraszamy na spektakl, “Strumień świadomości”, pełen niespodzianek i bez wcześniej przygotowanego scenariusza! To jest „tu i teraz” w czystej postaci!

W tej niezwykłej podróży przez „strumień Świadomości” zaprezentujemy Wam serię scen bez wcześniej przygotowanego scenariusza. Wszystko, co będziecie oglądać, powstanie na Waszych oczach. Wyobraźcie sobie magię momentu, kiedy aktorzy improwizatorzy tworzą coś z niczego, wcielając się w różnorodne postacie i sytuacje. Jesteśmy wyjątkową grupą impro w Polsce, łączącą energię młodości i dojrzałości – jak dwa smaki, rześki i słodki. A co najbardziej nas wyróżnia? Różnica wieku naszych aktorów – aż 60 lat! Wyobraźcie sobie to niezwykłe połączenie, gdy młodzieżowa energia łączy się z doświadczeniem i mądrością wieku.

Spektakl to mieszanka, która gwarantuje niezwykłe doznania. Każda scena jest stworzona na żywo, bez uprzedniego planu, dzięki czemu możemy tworzyć coś zupełnie nowego i nieprzewidywalnego. Poznajcie grupę, która narodziła się na zajęciach improwizacji w CAM Nowolipie i działa nieprzerwanie od 2018 roku. Tak, w tym roku obchodzimy piąte urodziny! To jest prawdziwa improwizacja na najwyższym poziomie, gdzie każdy moment jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć czegoś, czego nie zobaczycie nigdzie indziej. Wszystko, co potrzebujecie, to przyjść i oddać się magii improwizacji. Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, emocji i niezapomnianych wspomnień. Zapraszamy Was serdecznie na spektakl!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: stand up, kabaret teatr teatr


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama