Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie z Psim Patrolem w M1 Marki

Spotkanie z Psim Patrolem w M1 Marki
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 22 września 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📅 Data zakończenia: sobota, 23 września 2023

📌 Miejsce: okolice Warszawy, M1 Marki (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


"Psi Patrol" zaprasza dzieci na wspólną zabawę! Poznaj pieski i baw się razem z nimi!

Z okazji jesiennej premiery animacji "Psi Patrol: Wielki film" Rider wraz ze swoimi pieskami zaprasza wszystkich fanów przygód psiej drużyny na wesołe zabawy, konkursy z nagrodami i spotkania z pieskami. Drużyna "Psiego Patrolu" w dniach 22-23.09.2023 zawita do M1 Marki!

Na dzieci czekać będą liczne konkursy z nagrodami, a także strefy tematyczne związane z pieskami. Na przykład w strefie Chase’a odbędą się warsztaty z bezpieczeństwa na drodze, podczas których można będzie zrobić własnoręcznie odblaski i nauczyć się zasad poruszania się na ulicach i chodnikach. Ponadto, każdy mały i duży fan policyjnego pieska będzie mógł wsiąść do jego specjalnego radiowozu, uruchomić radio, światła i klakson. Wraz z Rubblem dzieci będą mogły stworzyć budowle z przestrzennych puzzli, a Skye zaprosi najmłodszych do zjeżdżalni i basenu z kulkami.

W strefie multimedialnych zabaw dzieci będą miały okazję posłuchać Kosmopiesków i obejrzeć różne animacje z ich udziałem na ekranie. Co godzinę najmłodsi będą mogli zagrać także w "Psi Patrol Bingo".

Podczas imprezy będziemy też zbierać dobrej jakości karmę, koce, obroże, kagańce i inne potrzebne rzeczy dla piesków. Zebrane rzeczy przekażemy Stowarzyszeniu na Rzecz ochrony zwierząt Nasielsk.

Spotkanie z bohaterami "Psiego Patrolu" odbędzie się w dniach 22 i 23 września w godzinach 11.00–19.00, a udział w atrakcjach będzie bezpłatny.

Pieski zapraszają na wspólną zabawę!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: dla dzieci impreza spotkanie warsztaty inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama