Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Emocje, które budzą emocje, cykl 2 spotkań warsztatowych

Emocje, które budzą emocje, cykl 2 spotkań warsztatowych
📅 Data: czwartek, 28 września 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na warsztaty, na którym nauczysz się rozumieć swoje emocje, świadomie ich doświadczać i towarzyszyć swoim bliskim w przeżywaniu ich emocji. W trakcie dwóch 3-godzinnych spotkań przyjrzymy się emocjom z perspektywy psychologicznej i neuropsychologicznej. Sprawdzimy, jak nasze myśli, emocje i zachowania wpływają na siebie nawzajem i nauczymy się z tej wiedzy korzystać, żeby zwiększać swój dobrostan i wspierać swoich bliskich.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy >> link

Daty i godziny spotkania: 28 września, godz. 12.00-15.00 i 29 września, godz. 15.00-18.00

Miejsce spotkania: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego oraz atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki województwa mazowieckiego, podregionu żyrardowskiego

Warsztat poprowadzi Joanna Frejus – ukończyła magisterskie studia psychologiczne i jest w trakcie pełnego szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyła też roczne seminarium psychoterapii okołoporodowej i roczny staż interpersonalny w nurcie Gestalt. W pracy łączy techniki psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT), terapii schematów, akceptacji i zaangażowania (ACT), techniki uważnościowe, metody pracy z ciałem i mądrość neurobiologii. W ramach stażu zawodowego pracowała z pacjentami z doświadczeniem depresji i zaburzeń psychotycznych w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia (szpital w Tworkach). Jako wolontariuszka wspierała pacjentów Szpitala Onkologicznego w Warszawie. Pracuje pod stałą superwizją. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). W swojej pracy koncentruje się na wspieraniu osób w okresie okołoporodowym (kobiet w ciąży i mam małych dzieci, kobiet z doświadczeniem poronienia, aborcji) i ich bliskich oraz osób z doświadczeniem depresji, zaburzeń lękowych, kryzysów psychicznych i innych trudności. Wspiera też specjalistki i specjalistów, pracujących z osobami w okresie okołoporodowym: położne, doule, doradczynie laktacyjne, lekarki i lekarzy. Swoją wiedzą dzieli się na blogu, w wywiadach i na moich profilach społecznościowych @omatkodepresja. Założyła Fundację Czułość, która działa na rzecz upowszechniania wiedzy o zaburzeniach psychicznych i ułatwiania dostępu do wsparcia. Nagrywa podcast psychologiczny Radio Czułość.

Warsztaty są częścią projektu „Rozwijam się! – program edukacyjny dla dzieci i dorosłych z podregionu żyrardowskiego” finansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama