Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Uwaga: premiera! JAK FENIKS Z POPIOŁÓW Rozmowa o wypaleniu zawodowym

Uwaga: premiera! JAK FENIKS Z POPIOŁÓW Rozmowa o wypaleniu zawodowym
📅 Data: piątek, 29 września 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Big Book Cafe, ul. Dąbrowskiego 81 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


UWAGA: PREMIERA! JAK FENIKS Z POPIOŁÓW

Czym jest wypalenie zawodowe?
O przyczynach, mechanizmach, symptomach i rozwiązywaniu problemu, który dotyka coraz większą liczbę osób, mówią AGNIESZKA OKOŃSKA i MARIA ANNA JARONI, autorki poradnika.

Rozmawia: ALEKSANDRA SMYCZYŃSKA.
29 września, piątek, godz. 19.00
Big Book Cafe, ul. Dąbrowskiego 81
Partner wieczoru: Wydawnictwo Aim High.
Wstęp wolny.

Przyjdź lub zobacz on-line >> link

O KSIĄŻCE:
„Jak Feniks z popiołów – O wypaleniu zawodowym i stresie w czasach kryzysu”

Czytając tę książkę dowiesz się:
• Czym jest zjawisko wypalenia zawodowego i poznasz jego przyczyny.
• Poznasz elementy składowe wypalenia i zrozumiesz ich mechanizmy.
• Dowiesz się czym jest reakcja emocjonalna, jak działa fizjologia naszego organizmu a także co można z nią zrobić, by nie doszło do nakładających się pętli stresu.
• Poznasz pętlę stresu i efektywne metody domykania pętli stresu, radzenia sobie z presją i emocjami.
• Zrozumiesz jak rozpoznawać swój próg wytrzymałości i nie dopuścić do przeciążenia „systemu”.
• Dowiesz się jakie są symptomy wypalenia i na co zwrócić uwagę u siebie i u innych oraz zrozumiesz jak przebiega proces wypalenia, jakie są jego poszczególne stadia.
• Poznasz metody profilaktyki wypalenia, a także sposoby na radzenie sobie z zaistniałym już zjawiskiem.
• Dowiesz się jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem.
• Zrozumiesz jak realizacja swoich pasji potrafi ochronić Cię przed wypaleniem.
• Poznasz sposoby na dobre i szczęśliwe życie.

„Jak Feniks z popiołów” to książka skierowana do wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć mechanizmy wypalenia zawodowego i radzić sobie ze stresem w czasach kryzysu, ale też książka dla menedżerów, liderów, pracodawców, przedsiębiorców, którym zależy na takim zorganizowaniu środowiska pracy, aby chroniło pracowników przed falą wypalenia.

O AUTORKACH:
Agnieszka Okońska
Coach biznesu w międzynarodowym stowarzyszeniu Ivy Exec, mentorka ogólnopolskiego Programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i Vital Voices. Prowadzi własną praktykę coachingową i pracuje z wypaleniem zawodowym swoich klientów na co dzień.
Autorka książki „Zbuduj karierę swoich marzeń” oraz bloga o tematyce rozwoju osobistego Just Be Your Mentor. Założycielka Grupy wsparcia na Facebooku „Kariera marzeń”. Autorka cyklu wywiadów z ludźmi sukcesu „My life my rules” na kanale YouTube i Podcastów o tematyce kariery.
Jako menadżerka ma ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu dużymi organizacjami oraz złożonymi zespołami pracowników. Już w wieku 27 lat pełniła funkcję członka zarządu spółki z branży energetycznej, zatrudniającej prawie 400 osób. Była pracodawcą dla Oddziału liczącego 1300 pracowników. Członkini Zarządu spółki energetycznej Stoen Operator w Warszawie, należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON.

Anna Maria Jaroni
Pracowała w korporacjach m.in. z branży konsultingu, biotechnologii oraz beauty. Temat wypalenia zawodowego jest jej bliski, obserwowała różne środowiska pracy i z tych obserwacji powstała potrzeba zgłębienia wiedzy (jest absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku Psychologia Biznesu, ukończyła kurs MBSR: Mindfulness Based Stress Reduction oraz liczne dedykowane szkolenia) oraz stworzenia dedykowanych warsztatów. Prowadzi również szkolenia poza grupą kapitałową E.ON dla klientów m.in. z branży medycznej.
Od 2018 roku pracuje w grupie kapitałowej E.ON (wcześniej innogy), obecnie w Stoen Operator, gdzie odpowiada za strategię rozwoju kanałów komunikacji oraz prowadzi szkolenia z radzenia sobie ze stresem w biznesie i z zapobiegania wypaleniu zawodowemu.
Wcześniej koordynowała program do zgłaszania innowacyjnych rozwiązań, następnie prowadziła biuro zarządzania projektami ( PMO) i projekty, m in. wdrożenie zarządzania doświadczeniem klienta.
Maria Anna Jaroni wspiera oraz tworzy inicjatywy związane z szerzeniem świadomości na temat stresu i syndromu wypalenia zawodowego (webinary, spotkania live, miniwarsztaty, konsultacje), ich wpływu na człowieka, pomagając identyfikować czynniki je powodujące oraz podpowiadając, jak sobie z nimi radzić.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama