Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wspólna strefa Polsat Box, Plusa i Disney+.

Wspólna strefa Polsat Box, Plusa i Disney+.
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 29 września 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: sobota, 30 września 2023

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Westfield Arkadia, al. Jana Pawła II 82 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Współpraca Polsat Box i Plusa z Disney+ owocuje nie tylko atrakcyjnymi ofertami. Cała trójka wyruszyła we wspólną trasę z przystankami w pięciu miastach, gdzie udostępniła nowoczesną, pełną atrakcji strefę związaną z superprodukcjami Disney+.

Odwiedzający mogą przenieść się do świata ulubionych produkcji, które dotąd śledzili wyłącznie w serwisie: „Avatar: Istota wody", „The Kardashians" i serialu „The Mandalorian". Jesienna trasa trzech marek zawita 29.09 w Warszawie w Westfield Arkadia i odbywa się przy okazji promocji ofert Polsat Box i Plusa z dostępem do Disney+ w prezencie.

Świat hitów Disney+ teraz jeszcze bliżej widzów. Wspólna trasa Polsat Box, Plusa i Disney+
Widowiskowa strefa podzielona została na trzy obszary tematyczne, które odpowiadają motywom przewodnim wspomnianych produkcji, dzięki czemu odwiedzający mogą poczuć się jak bohaterowie największych hitów Disney+. Mogą „zanurzyć się” w oceanicznej krainie rodem z filmu „Avatar: Istota wody”, wejść do kuszącego świata piękna inspirowanego popularnym reality show „The Kardashians” czy poczuć klimat kultowych Gwiezdnych Wojen z serialu „The Mandalorian”. Atrakcje zostały przygotowane z myślą o młodszych i starszych widzach, tak by każdy, bez względu na wiek, mógł znaleźć coś dla siebie.
Dodatkowo odwiedzający będą mogli odpocząć w strefie relaksu.

• Morska kraina „Avatar: Istota wody”
Okazja do wykonania zdjęć, a tym bardziej gifów, w podwodnej scenerii nie trafia się często. A to niejedyna atrakcja, która czeka na odwiedzających. W świecie Avatara będzie można zapleść warkoczyki, doczepić ledowe świecące pasemka, a także zrobić wodny tatuaż.

• Świat piękna inspirowany „The Kardashians”
W kobiecym świecie „The Kardashians" nie mogło zabraknąć różu – w takiej kolorystyce został utrzymany wystrój przestrzeni. Na miejscu odwiedzający mogą liczyć na make-up w stylu sióstr Kardashian (z możliwością doklejenia kryształków), wodne tatuaże oraz zdjęcia z fotobudki, które można od razu udostępnić albo wydrukować i zabrać ze sobą. Czekają także lustra do mirror-selfie, znane z oficjalnego plakatu "The Kardashians".

• Świat Gwiezdnych Wojen z serialu „The Mandalorian”
Wyjątkowa aranżacja przestrzeni sprawia, że pawilon zaaranżowany w klimacie „The Mandalorian” to niezwykle efektowny instaspot. Wewnątrz można zapozować z animatronikiem Grogu, czy zrobić zdjęcie w hełmach inspirowanych serialem. Na ścianach wyeksponowano kolekcję niezwykłych plakatów stworzonych przez polskich artystów z okazji premiery trzeciego sezonu serialu. Podobnie jak w pozostałych strefach, dla odwiedzających przygotowano wodne tatuaże.

Wspólna strefa Polsat Box, Plusa i Disney+.
Warszawa, Westfield Arkadia, ul. Jana Pawła II 82
29-30.09.2023, 10:00 - 22:00

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci impreza inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama