Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kreatywne zajęcia dla dzieci | Zajęcia plastyczne

Kreatywne zajęcia dla dzieci | Zajęcia plastyczne
📅 Data: sobota, 21 października 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, ul. Jana Olbrachta 9 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Serdecznie zapraszamy na kreatywne zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat 😊

Na Zajęciach z Kreatywności dzieci korzystają z narzędzia jakim jest plastyka, aby odkrywać różnorodność materiałów, eksperymentować i tworzyć unikatowe dzieła sztuki.

Podczas zajęć dzieci poznają swoje zmysły w praktyczny sposób, dotykając, malując, wyczuwając różne tekstury i kształty. To także czas, aby dowiedzieć się, jakie emocje i uczucia mogą towarzyszyć procesowi tworzenia, gdy wyrażamy siebie poprzez sztukę.

Metoda Montessori, która wprowadza elementy samodzielności i wyboru, pomaga dzieciom rozwijać swoją motorykę oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Dzięki upcyklingowi, dzieci uczą się, jak materiały z pozoru nieużyteczne mogą stać się inspiracją do tworzenia pięknych dzieł sztuki.

Te zajęcia to nie tylko tworzenie sztuki, ale także budowanie pewności siebie, zdolności rozwiązywania problemów i wyrażania siebie w sposób twórczy. To miejsce, gdzie dzieci mogą czerpać radość z procesu tworzenia, rozwijając jednocześnie swoje talenty i pasje.

Kilka słów od prowadzącej:
"Można o mnie powiedzieć, że z powołania jestem przewodniczką po sferze kreatywności, a nie panią nauczycielką od plastyki:). Kreatywność jest obszarem, który mnie niezmiennie pasjonuje, niezależnie od jej wielu wymiarów. Jako certyfikowana trenerka kreatywnego wczesnego rozwoju dziecka, moim celem w pracy z dziećmi jest odkrywanie i rozwijanie naturalnych zdolności twórczych najmłodszych oraz stwarzanie najbardziej inspirujących warunków dla ich kreatywnego wyrażania się. Pokazuję, że plastyka jest niesamowitym narzędziem otwierającym drzwi do magicznych krain wyobraźni. W swojej pracy oprócz posługiwania się podstawowymi technikami plastycznymi uwielbiam korzystać z narzędzi takich jak: plastyka sensoryczna, upcykling, eksperymenty naukowe oraz psychologia twórczości. Dzięki temu wiem, że dziecko na zajęciach ma okazję rozwinąć się nie tylko w sferze motoryczno-percepcyjnej, ale również emocjonalnej".

Na zajęcia nie obowiązują zapisy! Wydarzenie jest bezpłatne.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama