Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Koncert SISTER WOOD w Stacji Mercedes

📅 Data: piątek, 07 sierpnia 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W piątek, 7 sierpnia, o godzinie 20.00 przed publicznością w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi polsko-brytyjskie trio – SISTER WOOD. W utworach zespołu mocne bębny znakomicie uzupełniają grę klawiszy i skrzypiec, a pełne przestrzeni dźwięki dopełniają wokale sióstr Wood. Ich występ na pewno sprawi, że to będzie wyjątkowy wieczór w Stacji Mercedes.

SISTER WOOD to trio złożone z polskich i brytyjskich muzyków – Łukasza Moskala, oraz Rachel i Sarah Wood. Siostry Wood, tworzą i występują razem od ponad 10 lat. Łukasz Moskal to charyzmatyczny perkusista, udzielający się w takich zespołach jak Zakopower, czy w solowym projekcie Nosowskiej. Muzyków połączył Londyn oraz miłość do podobnych brzmień: melodyjnych, lecz ambitnych, poszukujących, ale ujmujących, zbliżona wrażliwość i chęć stworzenia czegoś nowego – tak właśnie powstało SISTER WOOD.

Wiosną tego roku ukazał się debiutancki album zespołu „Language Barriers\". Autorem wyjątkowego teledysku do pierwszego singla („Under Covers\'\'), promującego krążek, jest Michał Braum. Koncertowo mocne bębny znakomicie uzupełniają grę klawiszy i skrzypiec, zaś pełne przestrzeni dźwięki, współbrzmią z wokalami sióstr Wood. SISTER WOOD byli w tym roku nominowani do nagrody Fryderyka 2015 w kategorii Debiut Roku, otrzymali również bardzo dobre recenzje ich pierwszej płyty „Language Barriers\". Ich koncert na Spring Break Festival w Poznaniu odbił się szerokim echem w mediach i był uznany przez wielu dziennikarzy za jeden z najlepszych występów na tym wydarzeniu.

Czy Sarah i Rachel Wood wraz z Łukaszem Moskalem podbiją serca wymagających gości Stacji? O tym przekonamy się już w piątek.

Serdecznie zapraszamy na koncert SISTER WOOD w Stacji Mercedes.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę