Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Impreza z okazji 60. urodzin Teresy Orlowski

Impreza z okazji 60. urodzin Teresy Orlowski

reklama
📅 Data: sobota, 03 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klub Sztuki&Sztuczki, ul. Szpitalna 8a (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


W sobotę 3 sierpnia w klubie Sztuki&Sztuczki będziemy obchodzić 60 urodziny kobiety, która w dobie PRL-u uchodziła za symbol seksu.

Ta ciemnowłosa piękność o piwnych oczach, na początku lat 80 wyjechała z Polski do Niemiec, gdzie w przeciągu 2 lat stała się gwiazdą filmów XXX oraz ikoną seksapilu. Prowokowała, rozbudzała wyobraźnię, przełamywała szarość codzienności. Była, obok Orłów Górskiego, jednym z najbardziej rozpoznawalnych towarów eksportowych Polski Ludowej.
Pamiętacie Teresę Orlowski? Jej role oraz zdjęcia w czasopismach dla mężczyzn? A może, pod nieobecność rodziców, wykradaliście z dna półki w szafie kasety VHS z jej udziałem i oglądaliście po cichu? Część z Was zapewne przez te lata natknęło się gdzieś na archiwalne nagrania czy gazety i nostalgicznie wspominało tamte czasy.

3 sierpnia przywracamy landrynkowy klimat lat 80 z okazji okrągłej rocznicy urodzin Teresy. O oprawę muzyczną zadba kolektyw djski, grający przeboje z nieodłącznym wąsem pod nosem. Serwować będziemy, przygotowane specjalnie na tę okazję, drinki-afrodyzjaki, a całości dopełni pokaz zmiksowanych fragmentów filmów z udziałem Teresy, wyświetlanych w dwóch nastrojowych salach.

Niestety samej Teresy najprawdopodobniej na urodzinach zabraknie, ponieważ w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach uciekła z Niemiec i przeprowadziła się do Hiszpanii. Tam słuch o niej praktycznie zaginął. Prowadziła barwne życie, nadające się na scenariusz filmu. I tak barwna będzie ta noc... Noc, której nie zapomnisz.

Wstęp Wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę