Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Klub PrzyJaźni w Instytucie Świadomości - Ogród Sensoryczny, Mgły, Galaktyki i Rozpraszanie Światła, Wartościowe Książki

Klub PrzyJaźni w Instytucie Świadomości - Ogród Sensoryczny, Mgły, Galaktyki i Rozpraszanie Światła, Wartościowe Książki
📅 Data: środa, 06 grudnia 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Instytut Świadomości, ul. Wileńska 13/41 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Klub PrzyJaźni w Instytucie Świadomości - Świat Prehistorii, Światło Piaskiem Malowane i Archeologia dla najmłodszych

Zapraszamy do Klubu PrzyJaźni w Instytucie Świadomości!

Dzięki uzyskaniu grantu z M.St. Warszawa na nasz autorski program przygotowany przez Ewelinę Naturię Pańczyk, psychotraumatologa, Terapeutę Świadomości - "Wyrównywanie Szans Rodzin poprzez Edukacyjno-Rozwojowe Zajęcia w Instytucie Świadomości" już pod koniec listopada uruchamiamy Klub "PrzyJaźni" przeznaczony dla rodzin z dziećmi 0-6 lat.

Celem Klubu PrzyJaźni jest zapewnienie rodzinom dostępu do edukacyjnych i rozwojowych zasobów, które pomogą w wyrównaniu szans i stworzeniu korzystnego środowiska dla rozwoju dzieci od najmłodszych lat.

W trakcie programu będziemy skupiać się na rozwoju i pielęgnowaniu kluczowych zasobów w życiu dziecka - bezpieczeństwa psychicznego i skutecznej edukacji. Zapraszamy wszystkie zainteresowane rodziny by wspierać i integrować mieszkańców Warszawy.

06.12.2023 r. odbędzie się zajęcia wielokierunkowego rozwoju dla dzieci 0-6 lat:

🔴Multisensoryczny Ogród Zmysłów
Zaprojektuj z nami Multisensoryczny Ogród! Zasiej ziarna ciekawości, niech rozkwitnie Twoja wyobraźnia, niech wzrośnie Twoje poczucie kreatywności, niech zakiełkuje Twoja chęć swobodnego tworzenia!

🔴Światło Piaskiem Malowane
Rozbudź wyobraźnię swojego dziecka i pokaż mu jak Waszymi rękami pomalować światło piaskiem tworząc wzory, postacie i kształty.

🔴Archeologia dla najmłodszych
Wykop skarby i zostań młodym archeologiem, szukaj, a znajdziesz wiele inspiracji i przygód! Stwórz nie całkiem skamieniałe skamieniałości i odciśnij swój ślad w historii naszego Klubu PrzyJaźni!

🔴Wartościowe Książki
Poznaj książki pełne wartości, ciekawe koncepcyjnie, angażujące i bawiące, o emocjach, kreatywności, z pięknymi ilustracjami i tematyką. Poczytaj i pobaw się wspólnie z nami!

🦋Zachwyć się różnorodnością, zaciekaw otaczającym Światem i pokaż nam, jak jeszcze można rozumieć otaczający nasz Świat przez swoją zabawę w kreatywnej Przestrzeni, którą wspólnie stworzymy!

🟣Konsultacje psychologiczne dla Opiekunów z Eweliną Naturią Pańczyk, psychotraumatologiem, twórczynią Klubu PrzyJaźni. Jeśli potrzebujesz wsparcia, zapewniamy go bezpłatnie w ramach funkcjonowania naszego klubu.

Zapisy: link

✔️👨👩👧👦W Klubie "PrzyJaźni" prowadzić będziemy zajęcia mające na celu:

1. Rozwój multisensoryczny
2. Rozwój intelektualny
3. Rozwój muzyczny
4. Rozwój artystyczny i elementy teatru
5. Edukację zdrowotną
6. Rozwój kompetencji społecznych
7. Wspólne czytanie książek przez rodziców dla dzieci
8. Kino rodzinne
oraz wsparcie psychologiczne dla Opiekunów - sesje i konsultacje psychotraumatologiczne prowadzone przez Ewelinę Naturię Pańczyk.

Dzięki uzyskaniu grantu z M.St. Warszawy do końca roku 2023 r. zarówno zajęcia dla dzieci, jak i wsparcie psychologiczne jest bezpłatne dla mieszkańców Warszawy.

Zapraszamy!

Centrum Dobrostanu
Instytut Świadomości
ul. Wileńska 13/41, Warszawa

mail: naukaiswiadomosc@gmail.com

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: dla dzieci spotkanie warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!