Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Gwiazdkowe atrakcje w Promenadzie

Gwiazdkowe atrakcje w Promenadzie
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 01 grudnia 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: sobota, 23 grudnia 2023

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Ostrobramska 75C (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już od 1 do 23 grudnia odwiedzający galerię będą mogli skorzystać ze śnieżnej Foto Kuli, w której będzie można zrobić pamiątkową fotografię lub nagrać wyjątkowy film i pochwalić się nim w mediach społecznościowych!

Od 1 do 6 grudnia pod centrum handlowe przyjedzie czerwony, piętrowy autobus, oferujący klientom nastrojowe przejażdżki! Odjazdy odbędą się o każdej pełnej godzinie między 14.00 a 18.00. Bezpłatne bilety dostępne będą w strefie przy fontannie na 15 minut przed planowaną odprawą. W środku czekają na Was animacje i konkursy z nagrodami! Zwycięzcy mogą zdobyć m.in. laptopa, vouchery zakupowe oraz bilety do teatru czy bezpłatne lekcje tańca. Przystanek autobusu znajduje się od strony ul. Perkuna – wyjście przy TK Maxx i KFC. Wyjątkiem w świątecznym rozkładzie jest niedziela, 3 grudnia, kiedy autobus nie będzie kursował.

Z kolei od 4 grudnia do 6 grudnia najmłodsi będą mogli spotkać się ze specjalnych gościem z odległej Laponii – Promenadę odwiedzi Święty Mikołaj, który zapozuje z pociechami do zdjęć, przybije piątki, odbierze listy z wymarzonymi prezentami oraz wręczy słodkie upominki!

W sobotę, 9 grudnia o godzinie 12.00, w Promenadzie rozpocznie się rodzinna parada z muzyką na żywo w wykonaniu orkiestry! Tego dnia uliczki naszego centrum handlowego opanują elfy, prezenty, gwiazdy, renifery oraz przebierańcy w strojach inspirowanych świątecznymi tradycjami. Galerię odwiedzą też Grinch, św. Mikołaj, żonglerzy, mimowie, a nawet pieróg z barszczem! Na najmłodszych czekają również atrakcje, jak malowanie buziek i poczęstunek pyszną watą cukrową! Podczas postojów odbywają się animacje z postaciami - zabawy ruchowe, gry, zdjęcia z uczestnikami parady. Nie zabraknie także wspomnień z dawnych lat! Rodziców zapraszamy do strefy z Bolkiem i Lolkiem, w której postaci pozują do zdjęć w świątecznym stylu z przełomu lat 80tych i 90tych. Parada potrwa do godziny 18.00.

W kolejnym tygodniu, 16 grudnia dzieci będą mogły spotkać się z ulubionymi filmowymi bohaterami – wesołymi Trollami! Najbardziej rozśpiewani bohaterowie powracają w najnowszej odsłonie serii, który na ekranach kin zagości już 1 grudnia. W programie m.in. spotkanie z Poppy i Mrukiem, szkoła Trollowej Zumby dla dzieci, pokaz skręcania figur z kolorowych balonów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Na najmłodszych czekać będzie także Miasteczko Trolli, Fabryka Kolorowych Lizaków oraz Szkoła Latania! Dokładny harmonogram atrakcji dostępny jest na stronie centrum.

Dodatkowo, w dniach 14 – 19 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 zabiegani klienci będą mogli skorzystać z usługi bezpłatnego pakowania prezentów zakupionych w Promenadzie! Wystarczy pokazać hostessom paragon za zakupy o wartości minimum 50zł, wybrać sposób pakowania i odebrać pięknie zapakowany prezent! Przy rejestracji paragonu powyżej 500 zł. świąteczny kubek dodajemy w prezencie! Z MaszOkazje! zyskujesz więcej – aktywując kupon zapakujemy dodatkowo jeszcze jeden prezent!

Wspólna, świąteczna zabawa potrwa przez cały miesiąc. Więcej informacji na stronie galerii >> link


To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci impreza spotkanie warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!