Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Dbam o siebie | Bezpłatne warsztaty dla seniorek i seniorów
13 grudnia (środa) o 10.30 seniorki i seniorów zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach z psychoedukacji! W trakcie spotkania porozmawiamy o tym jak radzić sobie z uczuciami, które może obudzić w nas świąteczny czas.
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy moment. Ich klimat udziela się każdemu z nas - kupujemy choinki, prezenty, szykujemy specjalne potrawy, sprzątamy mieszkania. Świąteczne „szaleństwo” może uruchomić zaskakującą siłę różnych naszych uczuć. Mogą to być bardzo ciepłe i przyjemne uczucia, a z drugiej strony pozornie banalna sytuacja może otworzyć w nas bardzo trudne przeżycia, które w codziennej, „zwykłej” okoliczności byłyby o wiele łatwiejsze. Ważne jest próbować rozumieć to, co dzieje w naszym wnętrzu.
Przyjdź na spotkanie, by spróbować znaleźć chwilę refleksji nad samym sobą. Być może będzie to najlepszy świąteczny prezent jaki możesz sobie dać!
Informacje praktyczne:
- zajęcia są bezpłatne,
- organizator zapewnia wszystkie materiały,
- zapisy nie obowiązują,
- ilość miejsc ograniczona.
Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).
_____
Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura Niepodległa oraz Muzeum Łazienki Królewskie.
_____
Warsztaty organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań - kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Niepodległa.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
warsztatywarsztaty
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie