Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dźwiękolandia – bezpłatne pokazowe zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

Dźwiękolandia – bezpłatne pokazowe zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych
📅 Data: sobota, 09 grudnia 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Bracka 22 lok. 23, Music School (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Latające piórka, chusteczki, syczący pluszowy wąż – czyli umuzykalniające zajęcia dla niemowląt (od urodzenia) i dla dzieciaczków do ok. 2-2,5 lat, prowadzone wg popularnej teorii Edwina Gordona. Zapraszamy zarówno dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką, jak i bardziej doświadczonych małych artystów. To również zajęcia dla kobiet w ciąży. Pierwsze lata życia dziecka (łącznie z okresem prenatalnym) są najważniejsze w kształtowaniu języka muzyki!

Gordon stwierdził, że dziecko uczy się mówić wsłuchując się w to, co mówią do niego opiekujące się nim osoby. Zapewnienie dziecku możliwości „osłuchania się” z różnorodnymi formami muzyki pomoże obudzić w nim muzyczną wrażliwość, która w przyszłości może się okazać wielkim talentem.

W programie zajęć poprzez swobodną zabawę muzyczną, dzieci otaczane są śpiewem, rytmem, tańcem. Kształtujemy nie tylko ucho i wrażliwość, ale prowokujemy do naturalnej ekspresji twórczej małego dziecka.

Podczas zajęć dzieci maja okazję zabawy i wystukiwania rytmów kolorowymi akcesoriami do rytmiki: piłki, baloniki, piórka, chusteczki, bum-bum rurki, cymbałki, grzechotki, dzwonki, djembe i wiele innych. W tej grupie wiekowej bawimy się też chustą Klanza.
Maluchy zapraszamy razem z rodzicem/opiekunem do uczestniczenia w zajęciach.

Zajęcia prowadzone są w soboty o godzinie 10:30 – grupa dedykowana dla dzieci w wieku do 2-2,5 roku.
Czas trwania: 40 minut

Cennik zajęć cyklicznych (kontynuacji po zajęciach pokazowych):
Pakiet 4 zajęć- 200 zł (300 zł rodzeństwo pod warunkiem obecności tylko 1 rodzica)
Pojedyncze wejście - 75 zł
Mama w ciąży - 20 zł/spotkanie

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: warszawa@szkola-muzyki.pl lub smsowo/telefonicznie: 796-018-825.

MIEJSCE: Zajęcia odbywają się w Music School przy ul. Brackiej 22 lok. 23 (3 piętro bez windy).

Zajęcia prowadzi Agata Przygócka: wokalistka, aktorka musicalowa i reklamowa, wieloletni instruktor zajęć muzycznych i ruchowych dla niemowląt, dzieci i młodzieży, couch wokalny od spraw emisji głosu pracujący metodą Estill Voise. Ukonczyła wydział estradowy piosenki i jazzu. Jest laureatką wielu przeglądów piosenki w kraju i zagranicą. Przez 14 lat pracy zawodowej była związana z największymi scenami musicalowym w Polsce. Ma na swoim koncie pierwszo i drugoplanowe role w takich tytułach jak: Metro, Tylko Chopin, Evita, Skrzypek na dachu, Quenn, Operetka, Hair, My fair Lady, Miss Saigon, Grease. Od 13 lat prowadzi swoją firmę edukacyjną oragnizując zajęcia oraz warsztaty o profilu muzycznym na terenie całej Warszawy. Jest certyfikowanym instruktorem zajęć gordonowskich, logo-rytmicznych oraz wspomagania wczesnorodzicielskiego. Jest specjalistą w dziedzinie umuzykalniania tych najmłodszych, przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym i w nauce pierwszego instrumentu. Prywatnie mama Gustawa.
Profil Agaty na Facebooku: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!