Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bezpłatne treningi biegowe w strefie Reebok @ Plażowa - dołącz do ZPump Running Crew

📅 Data: wtorek, 18 sierpnia 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Plażowa, ul. Wybrzeże Szczecińskie 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


18 sierpnia o godz. 19:00, w ramach strefy treningowej Reebok w Plażowej ruszają treningi biegowe ZPump Running Crew, które będą doskonałą okazją, by poprawić swoją szybkość i cieszyć się urokami miasta!

ZPUMP RUNNING CREW – 60 minutowe biegi treningowe prowadzone w każdy czwartek do końca września przez Andrzeja Bogdała. Start akcji (wyjątkowo): we wtorek 18 sierpnia br. na Plażowej. Podczas treningów chcemy zwrócić uwagę na wszechstronność. Ćwiczenia będą miały wpływ na szybkość, siłę biegową, wytrzymałość i koordynację nerwowo-mięśniową. Będą odbywały się w zmiennym tempie, interwałowo. Zajęcia ZPump mają stanowić wprawę do innych dyscyplin sportowych. Każdy trening będzie doskonałym przygotowaniem dla wszystkich tych, którzy mają
w planach starty w miejskich biegach.

Akcję biegową zakończą jedyne w swoim rodzaju Mistrzostwa ZPump Running. Udział w wydarzeniu będą mogli wziąć wszyscy, którzy uczestniczyli w przynajmniej 4 biegach ZRC oraz przynajmniej w 2 treningach organizowanych regularnie w Reebok@Plażowa. Podczas finałowego spotkania prowadzący przygotuje dla najbardziej zaangażowanych uczestników prawdziwy spartański tor przeszkód. Na osoby z najlepszymi wynikami czekają atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce na „pudle” to udział w kultowym Spartan Race w Marsylii we Francji. Dla uczestników, którzy zajmą kolejno drugie
i trzecie miejsce – rewolucyjne buty Reebok ZPump Fusion, które za każdym razem dostosowuje się do stopy biegacza.

„Bieganie stanowi jeden z głównych filarów w świecie fitness. W treningach ZPump Running Crew zwrócimy uwagę na wszechstronność. Elementy stabilizacji, ćwiczenia wzmacniające całe ciało, elastyczność i mobilność pomogą nam poprawić nasze wyniki. Do tego na każdym treningu będziemy realizowali inne cele treningowe.” – powiedział trener Andrzej Bogdał, który poprowadzi zajęcia.

Prowadzący Andrzej Bogdał – instruktor sportów siłowych, gimnastyki korekcyjnej, trener personalny, organizator obozów sportowych. Ze sportem związany od zawsze. Maniak biegów survivalowych. To co robi jest jego pasją i tym samym stara się zarazić innych.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę