Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wernisaż Fotografii Agnieszki Łukaszewicz Elementy Ruchu

Wernisaż Fotografii Agnieszki Łukaszewicz Elementy Ruchu
📅 Data: sobota, 24 lutego 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, ul. Kinowa 19 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Przed nami pierwszy w Kreacji di Terrazzino wernisaż fotografii artystycznej, połączony ze spotkaniem z twórczynią oraz pokazem tańca. Przy winie (free).

Wydarzenie jest otwarte, a wstęp - wolny.

Agnieszka Łukaszewicz to fotografka zafascynowana ruchem, tańcem i ciałem. Artystka wybrała kilkanaście nowych prac będących hołdem dla siły, wytrzymałości i pasji z jaką przez lata trenują tancerki. Zobaczymy zatrzymany w kadrze taniec klasyczny, flamenco, tango, ale również pole dance czy aerial. 

Wernisaż uświetni występ Karoliny Łucznik - choreografki, tancerki i pedagożki tańca hiszpańskiego i Flamenco (Karolinę zobaczymy nie tylko na żywo, ale również będziemy podziwiać na jednej z fotografii prezentowanych na wystawie). Będzie to przedsmak Koncertu muzyki, śpiewu i tańca Flamenco, który odbędzie się w @Kreacja di Terrazzino już dzień później - 25 lutego.

Wernisaż Fotografii Agnieszki Łukaszewicz Elementy Ruchu
Kiedy: 24 lutego godz. 18.00-19.00
Gdzie: Kreacja di Terrazzino, ul. Kinowa 19 Warszawa 

Wstęp na wernisaż, rozmowę z artystką i pokaz tańca 24 lutego jest bezpłatny, poza wernisażem wystawę będzie można oglądać tylko z biletem wstępu.

O fotografce:
Agnieszka Łukaszewicz - Afoto After Hours - fotografia autorska TANIEC - CIAŁO - PRZESTRZEŃ. Właścicielka agencji fotograficznej afoto.pl, która w odskoczni od komercyjnych zleceń realizuje swoje artystyczne projekty z udziałem tancerzy, sportowców oraz osób otwartych na autorską fotografię. 

O @Kreacji di Terrazzino:
Przestrzeń kulturalno-eventowa, założona przez Stefano Terrazzino pod koniec 2023 roku w sąsiedztwie kawiarenki @Mała Sicilia. Działa pod opieką programową Emilii Krzyżanowskiej oraz Karoliny Kapler, które organizują koncerty, pokazy taneczne, teatralne, wystawy, warsztaty i wydarzenia kulturalne dla dzieci oraz imprezy zamknięte.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
👍 Polub na FB