Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wielkie kino dla mieszkańców Woli - Diuna: Część Druga

Wielkie kino dla mieszkańców Woli - Diuna: Część Druga
📅 Data: środa, 13 marca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cinema City Arkadia (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wielkie kino za darmo dla mieszkańców Woli

Wola kontynuuje promocję sztuki filmowej i kultury na wielkim ekranie. Po sukcesie grudniowych pokazów „Chłopów” przyszedł czas na kolejne dwa głośne tytuły, które mieszkańcy dzielnicy będą mogli obejrzeć całkowicie za darmo.

· Mieszkańcy Woli będą mogli uczestniczyć w pokazach filmowych organizowanych przez Urząd Dzielnicy,
· Chodzi o nową wersję „Akademii Pana Kleksa” oraz wyczekiwaną drugą część „Diuny”,
· Remake polskiego klasyka z lat 80. będzie można zobaczyć 28 lutego i 8 marca, natomiast epickie dzieło Denisa Villeneuve’a będzie wyświetlane bezpłatnie 13 i 22 marca. Wszystkie 4 pokazy odbędą się w kinie Cinema City Arkadia,
· Bilety będą do odebrania u menadżera kina na kilka dni przed planowanymi seansami i będą dostępne do wyczerpania zapasów,
· Jedna osoba na hasło „Miejska Wola” będzie mogła odebrać maksymalnie 4 wejściówki.

– W grudniu ubiegłego roku zorganizowaliśmy trzy bezpłatne seanse „Chłopów” w kinie Muranów, na które wejściówki rozeszły się na pniu – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. – Teraz idziemy za ciosem i zapraszamy na dwa wielkie, filmowe hity. Oba z innej bajki, ale każdy z nich równie interesujący – dodaje.

Pierwszą propozycją jest nowa wersja „Akademii Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego i Tomaszem Kotem w roli tytułowej. Film okazał się kasowym i frekwencyjnym hitem, bo od momentu premiery obejrzało go już grubo ponad 2 miliony widzów, co jest najlepszym wynikiem od czasów pandemicznych. – Co ciekawe, nasza dzielnica w „Akademii Pana Kleksa” również ma swoją rolę – mówi Ewa Widenka, Radna Dzielnicy Wola. – Wprawne oko wyłapie scenę, która była kręcona w jednej z zabytkowych rotund mieszczących się przy ul. Prądzyńskiego – dodaje Widenka.

Dzielnica zaprasza również na bezpłatne pokazy drugiej części „Diuny” w reżyserii Denisa Villeneuve’a. Adaptacja wybitnej powieści Franka Herberta to epickie kino S-F w gwiazdorskiej obsadzie, które bez wątpienia można nazwać najbardziej wyczekiwanym filmem roku.

Oba tytuły będą do zobaczenia za darmo w kinie Cinema City Arkadia. Pokazy „Akademii Pana Kleksa” odbędą się 28 lutego o godz. 18:00 i 8 marca o godz. 19:00, natomiast na drugą część „Diuny” zapraszamy 13 marca o 18:00 i 22 marca o godz. 19:00. Bilety będą do odebrania u menadżera kina na hasło „Miejska Wola” i będą dostępne do wyczerpania zapasów. Limit na jednego mieszkańca to 4 bilety.

Bilety na seanse będzie można odbierać od 12:00 do 18:00 (za wyjątkiem niedziel):

„Akademia Pana Kleksa”
Seans 28.02 - odbiór biletów od 22.02
Seans 08.03 - odbiór biletów od 04.03

„Diuna: Część Druga”
Seans 13.03 - odbiór biletów od 08.03
Seans 22.03 - odbiór biletów od 18.03

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: film
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę