Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jak skutecznie Przewodzić w Świecie wykładniczych zmian, AI i hiper-konkurencji?

Jak skutecznie Przewodzić w Świecie wykładniczych zmian, AI i hiper-konkurencji?
📅 Data: sobota, 02 marca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


📅 Data rozpoczęcia: sobota, 02 marca 2024
⌚ Godzina rozpoczęcia: 09:00
📅 Data zakończenia: sobota, 02 marca 2024
⌚ Godzina zakończenia: 12:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️

Dołącz do Liderów i Specjalistów HR z największych firm i dowiedz się jak skutecznie przewodzić w Świecie wykładniczych zmian, AI i hiper-konkurencji.

Sprawdź program ➡️ link
Zapisz się ➡️ link

Dziś żyjemy w erze zakłóceń, w której zdolność do szybkiego dostosowywania się do zmieniających się kontekstów i kształtowania ich, stała się kluczem do przetrwania oraz nowym czynnikiem przewagi i przyszłego dobrobytu.

To nowe środowisko operacyjne wymaga zupełnie innej reakcji organizacyjnej. Tak naprawdę wymaga zupełnie innego rodzaju organizacji. Co więcej, wymaga zupełnie innego rodzaju Przywództwa.

Dzięki udziałowi w 3 godzinnym, interaktywnym warsztacie, wzbogaconym praktycznymi Case Study oraz ćwiczeniami dowiesz się m.in.:

✅ Zrozumiesz kluczowe Megatrendy oraz czynniki społeczne, ekonomiczne i środowiskowe, które zakłócają całe branże i stanowią biznesowy imperatyw do zmian - w sposobie myślenia, przewodzenia i transformacji organizacji.

✅ Zyskasz głębsze zrozumienie roli Liderów oraz właściwego stylu przywództwa, potrzebnego do napędzania zwinności, adaptacyjności oraz elastyczności na poziomie organizacyjnym i zespołowym.

✅ Dowiesz się jak kształtować strategię, struktury, procesy, kulturę oraz przywództwo, aby osadzać innowacyjność oraz wydajność w DNA organizacji.

✅ Poznasz praktyczny schemat innowacji, metody i narzędzia, które pomogą Ci w rozwoju produktów, tworzeniu przełomowych ofert oraz wprowadzaniu innowacji szybciej i wydajniej.

✅ Zapoznasz się z nowymi modelami biznesowymi opartymi na technologii cyfrowej, BIG DATA oraz AI i dowiesz się jak przyspieszyć transformację cyfrową Twojej firmy, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom pracowników, klientów, partnerów i innych interesariuszy.

✅ Dowiesz się jak przejść od „I” do „We”, katalizując kulturę Shared Leadership, która zachęca i upoważniania wszystkich członków zespołu do podejmowania decyzji i przywództwa w swoich obszarach odpowiedzialności.

✅ Zyskasz wgląd w najlepsze praktyki budowania środowiska, które zapewnia gotowość strategiczną pracowników - „Właściwych ludzi” na „właściwym miejscu” we „właściwym czasie”, chętnych, by dawać z siebie wszystko, a także dostosowywać się do zmieniających się wymagań.

✅ Zidentyfikujesz krytyczne luki w zdolnościach przywódczych i organizacyjnych Twojej firmy i opracujesz plan transformacji organizacyjnej ukierunkowanej na większą elastyczność, adaptacyjność oraz innowacyjność.

Szkolenie poprowadzi: Przemysław Walter - Międzynarodowy Coach, Trener i Konsultant Zarządzania. Wykładowca w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter