Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Tydzień Kobiet Sukcesu

Tydzień Kobiet Sukcesu
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 04 marca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📅 Data zakończenia: piątek, 08 marca 2024

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, SGH, al. Niepodległości 162 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Tydzień Kobiet Sukcesu to projekt organizowany przez Zrzeszenie Studentów Polskich SGH. W tym roku świętuje swoją XVIII edycję, która odbędzie się w dniach 4-8 marca w murach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Projekt składa się z warsztatów oraz paneli dyskusyjnych z udziałem prelegentów i prelegentek reprezentujących różne dziedziny biznesu. W tym roku tematyka prelekcji obejmuje wyzwania związane ze sztuczną inteligencją, najnowsze trendy w marketingu, analizę branży beauty w Polsce, a także inkluzywność. Projekt promuje poszerzanie wiedzy biznesowej oraz idee równości i różnorodności w biznesie.

Inauguracyjny panel „Inkluzywność w Biznesie: Współczesne Wyzwania i Perspektywy” odbędzie się 4 marca o godz. 17:00. W ramach niego eksperci i praktycy naświetlą teraźniejszą sytuację oraz swoje prognozy dotyczące wpierania tolerancji i otwartości zarówno w miejscu pracy, jak i w komunikacji z interesariuszami.

5 marca o godz. 17:00 zapraszamy na panel „Przemysł 4.0: Sztuczna Inteligencja w Biznesie”, podczas którego zapoznamy się zarówno z szansami jak i zagrożeniami, jakie niesie prężnie rozwijająca się sztuczna inteligencja, a także jej wpływem na dotychczasowe praktyki stosowane w biznesie.

Trzeciego dnia, 6 marca o godz. 17:00, będzie miała miejsce debata poświęcona zagadnieniu „Jak kupują kobiety – charakterystyka polskich konsumentek branży beauty”. Podczas niej przedstawiciele i przedstawicielki tejże branży podzielą się swoimi spostrzeżeniami i nakreślą obraz polskiego rynku oraz dalszych perspektyw jego przemian i rozwoju.

7 marca o godz. 17:00 spotkajmy się na panelu „Marketing Beyond Boundaries: Kreatywne Horyzonty Biznesu”, by omówić najciekawsze trendy w świecie marketingu i najnowsze możliwości pojawiające się z coraz to nowocześniejszymi technologiami i dynamicznie zmieniającą się aktywnością w mediach społecznościowych.

Podczas wydarzenia odbędą się również warsztaty oraz konkursy- po więcej informacji zapraszamy na media społecznościowe Tygodnia Kobiet Sukcesu oraz wydarzenie na FB: link
Instagram: @tydzienkobietsuckesu

Serdecznie zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty wykład inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
👋 Przybij piątkę