Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Natalii Kukulskiej

Koncert Natalii Kukulskiej
📅 Data: sobota, 16 marca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Kaliskiego 25A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Autorka tekstów i współautorka muzyki wystąpi na Bemowie.

16 marca o godz. 19.00 zapraszamy do Sali Widowiskowej WAT przy ul. Kaliskiego 25A na wyjątkowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Natalii Kukulskiej.

Natalia Kukulska
Córka legendy polskiej sceny muzycznej, piosenkarki Anny Jantar oraz kompozytora Jarosława Kukulskiego. W 2000 r. poślubiła Michała Dąbrówkę, jednego z najlepszych polskich perkusistów, z którym tworzy idealny duet, zarówno w życiu, jak i na scenie oraz w studio nagraniowym.
Swoją muzyczną drogę rozpoczęła już w wieku 7 lat. Choć jest wybitnie utalentowana, nie przestaje się rozwijać. Studiowała Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, a po wielu latach zdecydowała się na studia na prestiżowym Musicians Institute w Los Angeles.
Stacja CNN wybrała Natalię jako jedyną polską Artystkę, której poświęcony został reportaż w serii programów "Eye on Poland", a sama wokalistka nazwana została ikoną polskiej sceny muzycznej.
W social mediach obserwuje ją ponad 300 tysięcy fanów. Jej klipy w serwisie YouTube zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy, a koncerty wyprzedają się niemal do ostatniego miejsca. Nic dziwnego skoro Natalia stale zaskakuje publiczność kolejnymi odsłonami: choć od lat wierna jest muzyce elektronicznej, nie przeszkadza jej to w romansie z akustycznymi, a nawet symfonicznymi formami.

Zapowiada się niezapomniany wieczór na Bemowie!

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, wyślijcie maila (zgodnie z regulaminem) do 7 marca na adres bemowo.zapisy@um.warszawa.pl

Regulamin: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: impreza koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę