Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Mieszko Brass Band

Koncert Mieszko Brass Band
📅 Data: sobota, 02 marca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, UL. OSTROBRAMSKA 75C (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Muzyka na żywo po raz kolejny w Promenadzie! Odwiedź centrum i daj się ponieść rytmowi!

Centrum handlowe Promenada na warszawskiej Pradze Południe ponownie wypełni się dźwiękami muzyki granej na żywo! Już w sobotę 2 marca do galerii zawita zespół Mieszko Brass Band, który zachwyci odwiedzających aż trzema koncertami!

W zeszłym roku warszawskie centrum handlowe Promenada odwiedził zespół dęty specjalizujący się w muzyce bałkańskiej. Tym razem do galerii zawita Mieszko Brass Band, który już w sobotę, 2 marca uraczy odwiedzających aż trzema mini koncertami. Zespół od lat podróżuje po całym świecie, dostarczając profesjonalne, mistrzowsko wykonane koncerty muzyki rozrywkowej na żywo.

Muzycy z pewnością nie narzekają na nudę! Ich sceną były już teatry, kluby jazzowe, zagraniczne statki pasażerskie, a nawet Pałac Prezydencji czy Brytyjska Ambasada. Zespołem kieruje Mieszko Winczowski, saksofonista, flecista i klarnecista z wieloletnim doświadczeniem.

2 marca Mieszko Brass Band porwie gości Promenady trzema występami, które można będzie obejrzeć o 13.30, 15.00 oraz 16.30. Panowie zagrają m. in. „The Pink Panther”, „Hot Stuff”, „Save the Last Dance”, „Livin’ La Vida Loca”, “Copacabana” czy “Mambo 8”.

Cykl muzyczny to jedynie część działań wspierających kulturę. Z początkiem tego roku Promenada i inne centra należące do sieci objęły patronatem Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena, organizującego m.in. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena, a już wkrótce w galeriach sieci usłyszycie także dźwięki muzyki klasycznej!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter