Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Cotygodniowe Warsztaty Wokalne

Cotygodniowe Warsztaty Wokalne
📅 Data: piątek, 22 marca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Piwnica Artystyczna Nutka Café , ul. Obozowa 82A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


To już 34 edycja CWW. Zapraszamy :-)
Wiele osób pragnie systematycznie szkolić wokal. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie powstały CWW.
Niektóre osoby chętnie pójdą do kina, na siłownię, na basen czy do fitness klubu, inne na naukę języków czy właśnie na warsztaty wokalne.

W semestrze "Wiosna 2024" zajęcia odbywać się będą w 4 grupach we wtorki, środy, czwartki i piątki.
Grupa początkująca spotyka się w piątki w godz. 19:30-21.30.

Pierwsze spotkanie pokazowe w piątek 22.03.2024 r. - jest bezpłatne i niezobowiązujące do udziału w szkoleniu. Jeśli pojawią się chętne osoby w trakcie trwania kursu też mogą liczyć na 1 bezpłatne spotkanie jak również przyłączyć się do zajęć o ile tylko będą miejsca w maksymalnie 10 osobowej grupie.

​Zajęcia w grupie tej przeznaczone są przede wszystkim dla początkujących wokalistów, dolna granica wieku to 14 lat, górnej granicy nie ma, najstarszy uczestnik miał 70 lat :-), czym potwierdził, że na naukę śpiewu nigdy nie jest za późno. Nie ma żadnych przesłuchań kwalifikacyjnych, wystarczy kochać śpiewanie by uczestniczyć w naszych warsztatach.

Na kolejnych 12 spotkaniach we wtorki uczestnicy zapoznając się ze sztuką wokalną, będą mieli możliwość korzystania ze sprzętu estradowego i profesjonalnych podkładów muzycznych. W części teoretycznej spotkań poruszane będą zagadnienia bezpośrednio związane z wokalistyką (dobór repertuaru, poszukiwanie właściwej interpretacji, uwagi na temat wizerunku scenicznego, jak radzić sobie z tremą, higiena aparatu głosowego itp.).

Wszyscy uczestnicy koncertów zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w sesji nagraniowej, w wyniku której otrzymają pamiątkową wirtualną płytę długogrającą z nagraniami wszystkich uczestników zajęć.

Warsztatowicze między spotkaniami mają również możliwość korzystania nieodpłatnie z sal prób wyposażonych w nagłośnienie estradowe.

Opłata za cały semestr "Wiosna 2024" (12 spotkań) w grupie początkującej wynosi 990 zł przy płatności jednorazowej lub 1200 zł w 3 ratach po 400 zł. Szczegóły: link

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: spiewajmy@akcja.pl, a powinny zawierać: imię i nazwisko, telefon oraz wybór grupy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter