Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
📚➡️ 6 marca zapraszamy na premierę „Bielańskiego przewodnika literackiego” – najnowszej publikacji wydanej przez Urząd Dzielnicy Bielany.
✒️ Autor, Paweł Dunin-Wąsowicz, podjął niemały trud zebrania utworów literackich, w których przewijają się wątki z naszej dzielnicy. Zyskujemy dzięki temu podpowiedzi, na jakie książki oraz miejsca zwrócić uwagę, a przecież lubimy w książkach (a także w filmach) rozpoznawać ulice i budynki znane nam z doświadczenia albo takie, do których bez szczególnego trudu możemy dotrzeć. Z tym przewodnikiem stanie się to łatwiejsze i atrakcyjne.
🏆🥇 Paweł Dunin-Wąsowicz w ubiegłym roku został uhonorowany nagrodą „Warszawskiego Twórcy” przyznaną przez jury Nagrody Literackiej miasta stołecznego Warszawy. Pisarz kilka lat temu zapoczątkował serię przewodników literackich po dzielnicach. Do tej pory ukazały się przewodniki po Żoliborzu, Mokotowie oraz Pradze Północ i Południe. Teraz nadszedł na przewodnik po Bielanach.
🔴 6 marca w sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany gościem Joanny Rolińskiej będzie Paweł Dunin-Wąsowicz. Autor przewodnika opowie o pracy nad książką, poszukiwaniu inspiracji i źródeł. Usłyszymy również ciekawe anegdoty związane z autorami książek ujętych w przewodniku. Zapowiada się wieczór pełen dobrej polskiej literatury.
🆕 Na spotkaniu będzie możliwość zdobycia bezpłatnego egzemplarza książki z autografem autora.
🟪 6.03.2024, godzina 18:00
🟪 sala widowiskowa Urzędu Dzielnicy Bielany ul. Żeromskiego 29, wejście od strony ul. Jarzębskiego.
🟪 Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach:
spotkanie
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie