Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Mecz Polonia Warszawa – Resovia

Mecz Polonia Warszawa – Resovia
📅 Data: poniedziałek, 08 kwietnia 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stadion Polonii Warszawa, Konwiktorska 6 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W poniedziałek, 8 kwietnia o godzinie 18:00 piłkarska drużyna Polonii Warszawa zagra na stadionie przy Konwiktorskiej 6 z Resovią na zakończenie 26. kolejki Fortuna 1. Ligi. Sprzedaż biletów trwa online >> link
Piłkarskie emocje w samym sercu stolicy! Przyjdź i przekonaj się sam o niesamowitej atmosferze panującej przy #K6!

Twój pierwszy raz? Wchodzisz za darmo! Jako klub z wieloletnią tradycją i bogatą historią pragniemy ugościć na naszym stadionie każdego mieszkańca Warszawy i nie tylko! Każdy kibic, który nie miał jeszcze przyjemności gościć na naszym stadionie, może wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskim widowiskiem kompletnie za darmo! Szczegóły: link

W przerwie meczu odbędzie się tradycyjnie konkurs rzutów karnych dla kibiców, w którym do wygrania będą piłki dostarczone przez oficjalnego sponsora technicznego firmę Hummel. Możliwość stanięcia oko w oko z bramkarzem, na prawdziwej murawie, przy dopingu kilkunastu tysięcy kibiców, to zawsze niesamowite emocje, których możesz doświadczyć na własnej skórze!
W dniu meczu wypatrujcie również naszej klubowej maskotki Jaguarzycy Beaty.
Na stadion przy #K6 warto przyjść jednak wcześniej i odwiedzić naszą strefę gastronomiczną, która wsparta przez food trucki, spełni oczekiwania niejednego smakosza! Na Polonii znajdziecie najlepszą giętą w Warszawie! Nie próbowałeś? Przekonaj się o tym już 8 kwietnia!
Niezbędnym elementem każdego kibica jest szalik! Będąc na stadionie warto zajrzeć na stanowisko z klubowymi gadżetami, na którym znajdziecie m.in. szaliki, koszulki meczowe czy inne akcesoria codziennego użytku itd.
Z uwagi na lokalizację stadionu, zaraz po meczu, można udać się na Starówkę lub odwiedzić pobliskie Bulwary Wiślane, a następnie kontynuować wspólną zabawę z rodziną bądź przyjaciółmi! Pielęgnuj swoje relacje z bliskimi razem z Polonią!

8 kwietnia, godzina 18:00, wszyscy na #K6! Bilety są dostępne online: link , stacjonarnie w Czarna Koszula Sports Bar (ul. Konwiktorska 6) oraz w dniu meczu w kasach stadionu.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧