Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Stolica Przygody - Impreza Na Orientacje

Stolica Przygody - Impreza Na Orientacje
📅 Data: niedziela, 21 kwietnia 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, centrum edukacji leśnej w Celestynowie (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy młodych mieszkańców i mieszkanki Warszawy w wieku od 18 do 26 lat do udziału w Imprezie na orientacje! To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać nowych ludzi i odwiedzić ciekawe miejsce w okolicy Warszawy.

Gdzie i kiedy?
Spotykamy się w niedzielę 21 kwietnia 2024 r. o godz. 11:00 w Centrum Edukacji Leśnej Celestynowie na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.
Teren imprezy to obszar leśny, podleśny i łąkowy, o zmiennej przebieżności. Spotkanie zaczniemy od wzajemnego poznania się w grupie i zakończymy wspólnym podsumowaniem ok godz. 14:30.

Co to jest INO?
Impreza na orientację to aktywność, która pozwala uczestnikom połączyć przyjemność spędzania czasu na świeżym powietrzu z rozwijaniem umiejętności orientacji w terenie. Podczas takiej imprezy uczestnicy otrzymują mapę oraz punkty kontrolne, których zadaniem jest odnalezienie ich w terenie, korzystając jedynie z mapy i kompasu.
Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż odnalezienie kolejnego punktu kontrolnego w malowniczym otoczeniu przyrody. Impreza na orientację to również doskonała okazja do spotkania nowych ludzi i spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi w aktywny sposób.
Jeśli szukasz wyzwania, przygody i możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu, to impreza na orientację jest właśnie dla Ciebie! Nie wahaj się, weź udział i dołącz do naszej przygody już dziś!

Jak się zgłosić?
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz do 14 kwietnia do godz. 23.59. [Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.] Potwierdzenie przyjęcia uczestnika zostanie wysłane mailem oraz sms do dnia 15.04.
Formularz --> link

Co zabrać ze sobą?
kompas
przybory do pisania i ewentualnego kreślenia
zegarek
wygodne buty i odzież dostowana do warunków pogodowych
prowiant na trasę
naładowany telefon

Jak dojechać?
Dojazd we własnym zakresie: pociągiem z Warszawy do Celestynowa lub autem. Na miejscu dostępny jest parking.

Co zapewniamy?
przygotowanie, oznaczenie trasy oraz wynajem bazy zawodów
pakiet startowy (mapa, karta startowa)
przekąskę

Uczestnicy zobowiązują się do posiadanie obowiązującego ubezpieczenia NNW na czas trwania spotkania.

Co to jest Stolica Przygody?
*"Stolica Przygody - Geocaching" to kolejne spotkanie w ramach programu Stolica Przygody. Projekt zakłada comiesięczne spotkania młodych dorosłych (osób w wieku 18-26 lat). Tematem przewodnim każdego spotkania będzie aktywność sportowa, którą można uprawiać w Warszawie. Po niej odbędzie się warsztat/dyskusja/ forma podsumowania, na której zdobyte umiejętności i doświadczenie uczestnicy przeniosą do realnego życia i prawdziwych sytuacji, a to wszystko w nurcie outdoor education.

Kto jest organizatorem?
Projekt realizowany jest przez wolontariuszki Fundacji Pracownia Nauki i Przygody. Więcej informacji o organizacji znajduję się na stronie internetowej: link.

Projekt Stolica Przygody finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Solidarności Europejski Korpus Solidarności.
Polityka przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: spacer sport inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️