Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

„WĘDRÓWKI Z PSEM” | Spotkanie autorskie z Oliwią Dobrzyńską

„WĘDRÓWKI Z PSEM” | Spotkanie autorskie z Oliwią Dobrzyńską
📅 Data: poniedziałek, 22 kwietnia 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Południk Zero, ul. Wilcza 25 (pokaż na mapie)

💲 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


🐕 Jeśli szukacie pomysłów na wycieczkę z czworonogiem, a wszędzie widzicie tylko tabliczki „Zakaz wyprowadzania psów” – koniecznie przyjdźcie na spotkanie z Oliwią Dobrzyńską z okazji premiery jej książki „Wędrówki z psem. 87 psiolubnych miejsc w Polsce”, które poprowadzi Natalia Szostak.

Od kilku lat Oliwia razem z mężem Łukaszem, a także z naszymi psimi towarzyszkami Boną i Colą podróżuje po Polsce i nie tylko w poszukiwaniu psiolubnych miejsc. Relacje z tych podróży można podglądać na prowadzonym przez Oliwię profilu na Instagramie @wedrowkizpsem.

Każdy weekend to dla nich wyjazd, a – co najdziwniejsze – miejsc, które chcą odwiedzić, tylko przybywa! Swoim kamperovanem pokonują 30 tys. km rocznie!

🐕Podróżując po Polsce, często spotykali się z bardzo niejasnymi zasadami i regulaminami wstępu do muzeów, zamków, rezerwatów, parków czy innych atrakcji turystycznych. Dla wielu osób to duże utrudnienie, które skutecznie zniechęca do zabierania pupila na wakacyjne wyjazdy.

Dlatego Oliwia napisała książkę, aby zachęcić Was do podróżowania i uświadomić, że pies nie jest żadną przeszkodą podczas urlopu. Przez lata zgromadziła pokaźną listę ciekawych i, co najważniejsze, sprawdzonych miejsc, do których bez obaw możecie zabrać swojego czworonoga. Łukasz uwieczniał te wędrówki na fotografiach, dzięki czemu powstał gotowy materiał na przewodnik, który będziecie mogli przedpremierowo zakupić podczas spotkania!

🐕Jeśli nie będziecie mogli dołączyć do nas na miejscu - transmisja spotkania będzie dostępna online na profilu wydawnictwa Znak Literanova.

📖O książce:
Oto 87 pomysłów na weekendowe wyjazdy w miejsca, gdzie ty i twój pupil będziecie mile widziani!

Odetchnijcie od miasta nad Jeziorkami Duszatyńskimi.
Odkryjcie ruiny Zamku Ogrodzieniec i pałacu w Zatoniu.
Wyszalejcie się na psiej plaży w Jastarni.
Sprawdźcie szlak na Sine Wiry, Halę Rycerzową i Wielką Sowę.

Niezależnie od tego, czy wolisz krótkie spacery, górskie szlaki, zwiedzanie zabytków czy wypoczynek nad wodą – w tym przewodniku znajdziesz propozycje wyjazdów po całej Polsce na każdą porę roku i na każdą kieszeń. Trasy zawierają wszystkie niezbędne informacje: opis spaceru lub szlaku, mapkę, szczegóły dojazdu, koszty i czas zwiedzania oraz propozycje noclegów w psiolubnych miejscach.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧