Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Sobotnie ZACISZE JOGI I FITNESS NA ŚRÓDMIEŚCIU

Sobotnie ZACISZE JOGI I FITNESS NA ŚRÓDMIEŚCIU
📅 Data: sobota, 25 maja 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Jazdów 3/17 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama
Zapraszamy Was na niezwykłą podróż do świata harmonii i zdrowia podczas naszego wydarzenia "Zacisze Jogi i Fitness", organizowanego przez Fundację Wspierania Zdrowia i współfinansowanego przez Dzielnicę Śródmieście. Czekają na Ciebie inspirujące sesje fitness oraz relaksujące zajęcia jogi, odbywające się w Zaczarowanym Ogrodzie przy ul. Jazdów 3/17.

Codzienna rutyna może być męcząca, dlatego organizujemy dla Was chwilę oddechu i regeneracji wśród zieleni i śpiewu ptaków. Nasze poranki w weekendy będą wypełnione energicznymi ćwiczeniami fitness oraz sesjami jogi, prowadzonymi przez doświadczonych instruktorów, którzy dostosują trening do Waszych potrzeb i możliwości.

Nieważne, czy jesteś doświadczonym joginem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem - nasze wydarzenie jest dla Ciebie! Wspólnie odkryjemy radość aktywności fizycznej i dobrodziejstwa spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dołącz do nas i doświadcz cudownego połączenia ruchu, natury i zdrowia.

---
WYDARZENIE JEST WSPÓŁFINANSOWANE W RAMACH PROGRAMU ŚRÓDMIEŚCIE SPORTOWO AKTYWNE ORGANIZOWANEGO PRZEZ URZĄD MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY - DZIELNICA ŚRÓDMIEŚCIE.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧