Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum

Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 27 kwietnia 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 28 kwietnia 2024

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, FUNDACJA LEGII, ul. Łazienkowska 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Fundacja Legii i Collegium Novum, zapraszają na bezpłatne warsztaty maturalne, które odbędą się w dniach 27 - 28 kwietnia na stadionie Legii Warszawa w strefie Premium. Podczas warsztatów zostanie omówiona matura z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym, oraz zorganizowane spotkanie z psychologiem, który opowie o tym, jak odpowiednio przygotować się do egzaminów. Zapisz się już teraz >> link

Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum to kompletny 2-dniowy warsztat maturalny. Szansa na utrwalenie wiadomości z matematyki i języka polskiego oraz spotkanie z psychologiem, który pokaże Ci jak maksymalnie wykorzystać swój potencjał na egzaminie. Nasze powtórki to spotkanie, podczas którego przypomnisz sobie formułę matury 2024.

W części poświęconej językowi polskiemu utrwalisz wiadomości i kompetencje literackie, stworzysz bank kluczowych motywów literackich na przykładzie wybranych lektur obowiązkowych. Wiedza ta przyda Ci się zarówno do egzaminu ustnego, jak i do wypracowania. W trakcie warsztatu będziesz miał /-a także okazję, by utrwalić własne umiejętności w jego pisaniu.

Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum to także intensywna powtórka maturalna z matematyki. Rozwiążemy arkusze maturalne z matematyki na poziomie podstawowym uwzględniające najbardziej typowe zadnia pojawiające się na egzaminach w ostatnich latach. Szczególną uwagę skierujemy na zadania otwarte, których omawianie wzbogacimy przypomnieniem najważniejszych faktów z teorii.

Na warsztacie z psychologiem poznasz proste praktyki, które można wykorzystać przed egzaminem ale także w życiu codziennym: w szkole, w domu, w relacjach z rówieśnikami i rodzicami- to przyda Ci się zawsze i pozostanie z Tobą na zawsze.

Harmonogram warsztatów:

Sobota, 27 kwietnia
9.00-11.00 wykład - spotkanie z psychologiem - "jak okiełznać stres egzaminacyjny” z elementami skutecznej nauki.
11.15-14.15 matura z języka polskiego
14.30-18.30 matura z matematyki

Niedziela, 28 kwietnia
9.00-12.00 matura z języka polskiego część 2
12.15-15.15 matura z matematyki część 2

W celu zapisania się na warsztaty należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >> link

Liczba miejsc jest ograniczona, wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zapisaniem na warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń. O przyjęciu na warsztaty, poinformujemy w wiadomości mailowej.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie warsztaty wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę