Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Diskollektive & Friends (MENT XXL, KAJKO) - Impreza na Tarasie

Diskollektive & Friends (MENT XXL, KAJKO) - Impreza na Tarasie

reklama
📅 Data: sobota, 10 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cafe Kulturalna, Plac Defilad 1 (PKiN) (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Diskollektive mogliście usłyszeć przy okazji koncertów Rebeki, DENY oraz Izy Lach. Tym razem chłopaki zaprosili do współpracy Ment XXL i Kajko. Będzie bardzo tanecznie i do białego rana. Widzimy się na tarasie!

MENT XXL (Rasmentalism/Flirtini)
Współzałożyciel oraz producent muzyczny kolektywu Rasmentalism, pod którego szyldem wyprodukował do tej pory 3 płyty. Absolwent warszawskiej edycji Red Bull Music Academy BASS CAMP. Finalista konkursu Burn Studios Residency Contest. Autor cieszących się powodzeniem miksów (m.in. dla Turbokolor. serwisów Soulbowl.pl i Lineout.pl).

KAJKO (Dig For Disco)
Warszawski DJ i promotor, a także twórca bloga Dig For Disco, na którym codziennie prezentuje subiektywną selekcję świeżej i nieszablonowej muzyki z pogranicza disco, nu-disco i house'u. Karierę zaczynał jako rezydent Kamieniołomów, obecnie regularnie można go spotkać za didżejką wielu stołecznych klubów.
Na jego zaproszenie w Warszawie wystąpiło kilka gwiazd sceny nu-disco/house (Mickey, Tronik Youth, The Swiss, Cassian, G.L.O.V.E.S.), supportował również takich artystów jak Moullinex, Riton, Moon Boots, Punks Jump Up czy The C90s.

Diskollektive
Disco to nie tylko muzyka. To styl życia. Łódzko-warszawska formacja Diskollektive wie coś na ten temat. Zaprawieni w boju nie tylko na parkiecie i przy barze, ale również w radio (autorska Audycja Elektrodisko w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej 88,8 MHz; muzykę Diskollektive można też usłyszeć w paryskim Aquarium Radio), potrafią zachęcić do tańca zarówno długowłosą blondynkę w różowych szortach, jak i zblazowanego Kubańczyka przekonanego, że jest nowym wcieleniem Andy'ego Warhola.
Kolektyw didżejski w składzie: MMX, SJNET, jaYETI jak żaden inny potrafi sprytnie wyselekcjonować najsmaczniejsze kąski z lat 70., 80. i 90. i wpleść je do swojego seta. Zarówno nu-disco, Chicago house, jak i indie dance czy Balearic w ich miksach nie pozwolą usiedzieć w miejscu zbyt długo. Chyba, że jesteście totalnymi nudziarzami. Nadal czekają na propozycję zagrania afterparty po prywatnym koncercie Madonny w Moskwie.

Wstęp: wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę