Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Premiera płyty "Pod pełnymi żaglami" i IV urodziny zespołu

Premiera płyty "Pod pełnymi żaglami" i IV urodziny zespołu
📅 Data: piątek, 21 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Centrum ŁOWICKA, ul. Łowicka 21 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama
Kiedy 21 czerwca 2020 roku odbył się w warszawskiej tawernie Gniazdo Piratów pierwszy koncert Zrefowanych, nikt z zespołu nie myślał nawet o tym, że w kilka lat zajdą tak daleko. Ponad 100 zagranych koncertów, wygrane festiwale, w tym najbardziej prestiżowy w polskim środowisku piosenki żeglarskiej Przegląd Konkursowy Festiwalu „Shanties” w Krakowie, 4 dni występów na międzynarodowym festiwalu w holenderskim Appingedam.

Zapraszamy wszystkich miłośników „mokrej piosenki”, ale też tych, których ta muzyka tylko zaciekawia i chcieliby poznać ją lepiej na wyjątkowe wydarzenie artystyczne. Będą to nie tylko 4. Urodziny zespołu, ale też koncert inaugurujący wydanie autorskiej płyty zespołu Zrefowani „Pod pełnymi żaglami”.

Zaplanowaliśmy nie tylko prezentację materiału z płyty, ale i występy przyjaciół zespołu. Poprowadzimy Was przez historię o pasji do muzyki, miłości do żagli i wody, przyjaźni i mieszankę radości twórczej. Zapewniamy ogrom artystycznych wrażeń, show, energię i potężną dawkę humoru.

O wykonawcach
ZREFOWANI to energetyczna piracka kapela z rejonu warszawskiego - czterech przystojnych facetów pod wodzą twardego kobiecego herszta. Łączą w sobie sceniczne show z żeglarsko-folkowym brzmieniem, któremu nie brakuje jednak nowoczesnego pazura.
Jarosław Tomczyk – twórca wyjątkowej w swej jakości audycji „Jarasaseasongi”, gdzie w Radiu Danielka popularyzuje folk i pieśni morza, wyciągając z otchłani internetu smaczki i ciekawostki znane tylko nielicznym.

Wstęp wolny
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧